Autor: Screnshot Facebook Polski Hokej

sport

Mistrzostwa Świata w Hokeju. Polska przegrywa z Kazachstanem

2024-05-20 22:42

Dziś dla naszych hokeistów odbył się ważny i decydujący mecz. Polacy zagrali z Kazachstanem ostatnie spotkanie na hokejowych Mistrzostwach Świata w Czechach. Niestety, Polsce nie udało się wygrać z rywalami. Przegraliśmy 3:1.

MŚ w hokeju. Mecz Polska-Kazachstan. Polska przegrywa

Kazachstan - Polska to ostatnie spotkanie Biało-Czerwonych na hokejowych Mistrzostwach Świata w Czechach i jednocześnie decydujące starcie na dnie tabeli. Kazachstan miał na swoim koncie trzy punkty, natomiast nasza drużyna tylko jeden punkt. Dlatego liczyło się tylko zwycięstwo.

Po pierwszej tercji wynik był 1:1. Dla Polski gola strzelił w 10 minucie Wałęga, dla Kazachstanu natomiast w 13 minucie Mikhailis.

Druga tercja nie przyniosła nikomu żadnych punktów.

Podczas trzeciej tercji Kazachstan wyszedł na prowadzenie. Orekho znalazł lukę między obrońcami i strzelił bramkę w 11 minucie. Później było jeszcze gorzej dla naszych rodaków. Starchenko wykorzystał błąd Polaków i popędził sam na sam z Murrayem, zdobywając kolejny punkt.

Choć emocji nie brakowało, ostatecznie mecz przegraliśmy. Kazachstan zwyciężył 3:1. To oznacza, że Biało-Czerwoni żegnają się z Mistrzostwami Świata.

Wielki skandal po finale "Mam Talent" w TVN. Julia Wieniawa bluzgała! Padły aż trzy wulgaryzmy