Międzynarodowy Dzień Teatru za złotówkę! Teatr powszechny ze specjalną ofertą

i

Autor: Facebook Teatr Powszechny w Łodzi

Kultura

Międzynarodowy Dzień Teatru za złotówkę! Teatr Powszechny ze specjalną ofertą

2023-03-24 12:08

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na wspólne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru, który odbędzie się w poniedziałek. Z tej okazji można kupić bilet za symboliczną złotówkę na dwa wystawiane wtedy spektakle.

W puli aż 600 biletów za złotówkę! To wielki ukłon łódzkiego teatru Powszechnego w stronę fanów kultury. Sprzedaż dotyczy dwóch spektakli - „Pomoc domowa" i „Odwaga". Będą wystawiane w poniedziałek 27 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wspomniane bilety można nabyć w kasie biletowej teatru od piątku (24 marca) o godz. 16:30.

Jak podaje Dziennik Łódzki, „Odwaga” zostanie wystawiona w poniedziałek o godz. 17 na Małej Scenie. Natomiast drugi spektakl – „Pomoc domowa” zaprezentuje się widzom tego samego dnia o 19.

- Międzynarodowy Dzień Teatru to święto wszystkich ludzi teatru - twórców oraz publiczności. Zapraszamy do wspólnego świętowania w poniedziałek. Zagramy dwa przedstawienia – „Pomoc domową” i „Odwagę”, na które bilety będą kosztować symboliczną złotówkę. To ukłon w stronę publiczności, chcemy w ten sposób podziękować łodzianom za zaufanie i przymierze, które razem budujemy - mówi cytowana przez Dziennik Łódzki Ewa Pilawska, dyrektor teatru Powszechnego.

Bilety w promocyjnej cenie można kupić wyłącznie w kasie biletowej teatru, a jedna osoba może kupić maksymalnie 4.

Oprócz spektakli od godz. 14 w poniedziałek będzie można zwiedzić teatr.

Cena biletów oczywiście nie jest przypadkowa. Nawiązuje do okrągłej rocznicy miasta.

Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów