Krzysztof Rutkowski - syn

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Krzysztof Rutkowski Junior parodiuje ojca. "Bomba, gleba i pozamiatane". W sieci zawrzalo!

2024-06-24 14:44

Cała rodzina Rutkowskich wzbudza w polskich mediach ogromne zainteresowanie. Chętnie chwalą się bogatym stylem życia i beztroskim wychowaniem syna. Teraz jednak w sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie, na którym Krzysztof Rutkowski Junior parodiuje znanego ojca. Jak mu poszło? W sieci zawrzało!

Krzysztof Rutkowski Junior chce być jak swój znany tata

Rodzina Rutkowskich chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Krzysztof Rutkowski Junior jest zafascynowany swoim znanym ojcem i chce iść w jego ślady.

Detektyw bez licencji zdradził w niejednym wywiadzie, że jego syn chętnie bierze udział w akcjach organizowanych przez detektywa, co spotkało się z wieloma kontrowersjami ze strony internautów.

Syn Rutkowskiego interesuje się bronią, wojskowością i technikami śledczymi. Podczas swoich urodzin, na które wydano około 100 tysięcy złotych, główną atrakcją była broń i komandosi.

Ostatnio odbyła się też Pierwsza Komunia Juniora, podczas której małżeństwo Rutkowskich odnowiło swoją przysięgę. Natomiast w prezencie najmłodszy członek rodziny otrzymał... samochód!

Wyjątkowy film na Dzień Ojca. Tak Junior parodiuje detektywa bez licencji!

Za nami Dzień Ojca. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawił się wyjątkowy film. Maja Rutkowski nagrała swojego syna, który przyszedł do jej pokoju i... zaczął parodiować swojego ojca.

"Z każdym rokiem coraz młodszy. Być autorytet i wzorem do naśladowania przez swoje dziecko to najlepsza nagroda dla każdego taty! Wszystkiego Najlepszego Panowie!" -podpisała zamieszczone nagranie żona detektywa.

Wszystko się zgadza, syn nie zapomniał o charakterystycznym sposobie mówienia Rutkowskiego, jego ruchach, a nawet o odpowiednim stroju! Pojawiły się nawet fragmenty rapu!

"Kiedy ktoś cię łapie za katanę, wbijam ja. Bomba, gleba i pozamiatane. A kiedy ktoś ci ukrada śmietanę, wbijam ja. Bomba, gleba i pozamiatane" - rapuje młody Rutkowski.

W sieci tradycyjnie zawrzało. Jedni są zachwyceni i rozbawieni młodym naśladowcą, inni jednak uważają, że "dziecko ma zepsute dzieciństwo".

A co Wy uważacie o tej parodii?

junior

i

Autor: Instagram
Syn Rutkowskiego wyproszony z imprezy! Zalał się łzami, wynosili mu jedzenie

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!