Kiedy ŁKS zagra pierwsze ligowe mecze? Poznaliśmy dokładny terminarz

i

Autor: lkslodz.pl

Sport

Kiedy ŁKS zagra pierwsze ligowe mecze? Poznaliśmy dokładny terminarz

2024-06-20 12:32

ŁKS już poznał dokładne terminy rozegrania pierwszych kolejek w 1. Lidze. Pierwszym rywalem będzie Wisła Kraków. Później łodzian czeka wyjazd do Gdyni na mecz z Arką. To kiedy usłyszymy pierwszy gwizdek w tych meczach sprawdzicie w dalszej części artykułu.

ŁKS już poznał terminarz na przyszły sezon. Poprzedni się nie udał i łodzianie ponownie trafili do 1. Ligi. Nie oznacza to, że nie będą na nich czekały wyzwania. Biało-czerwono-biali już od samego początku będą mierzyli się faworytami do awansu. Sezon ligowy zainaugurują ze zdobywcą Pucharu Polski – Wisłą Kraków. Dodatkowo, aktualnym trenerem Białej Gwiazdy jest Kazimierz Moskal, czyli szkoleniowiec, który wprowadził ŁKS do Ekstraklasy.

Niedawno poznaliśmy dokładny terminarz pierwszych dwóch kolejek. Wiemy, że trener Moskal ponownie pojawi się w Łodzi w niedzielę 21 lipca o godz. 14:30.

Wcale łatwiej nie będzie w drugiej kolejce. Wtedy łodzian czeka wyjazd do Gdyni na mecz z Arką. To zespół, który w zeszłym sezonie zajął 3. miejsce i pechowo przegrał finał baraży o Ekstraklasę.

Kibice chcący obejrzeć mecz z Arką muszą zarezerwować trochę czasu w poniedziałek 29 lipca o godz. 20:30.

Amy MacDonald - jak teraz wygląda piosenkarka? Polacy uwielbiali jej hit "This Is The Life"

QUIZ Euro 2024. Rozpoznaj piłkarza po oczach!

Pytanie 1 z 7
Na początek coś prostego. Te oczy zna chyba każdy fan piłki nożnej!
QUIZ - rozpoznaj piłkarza po oczach