wydarzenia

Do pokonania było 5 km, do zdobycia znacznie więcej, bo zdrowie najmłodszych. Za nami bieg charytatywny Daj piątaka na dzieciaka [ZDJĘCIA]

2024-06-15 18:07

Za nami XI edycja biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka. Tradycją stało się już, że uczestnicy biją rekordy - co roku na starcie (co ważne - także na mecie!) staje coraz więcej osób i co roku udaje się zebrać coraz więcej pieniędzy na rehabilitację podopiecznych fundacji Kolorowy Świat. Zobaczcie nasze zdjęcia z tej sportowej imprezy!

Bieg Daj piątaka na dzieciaka ulicami Bałut

Ważny cel, świetna atmosfera, setki uczestników - tak w ogromnym skrócie można opisać bieg charytatywny Daj piątaka na dzieciaka. Jego XI edycja odbyła się 15 czerwca.

- W tym roku, tak jak w przypadku poprzednich edycji zebraną podczas biegu kwotę przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków - deklarują organizatorzy, Fundacja Kolorowy Świat.

  • Jak co roku w biegu głównym do pokonania była 5-kilometrowa trasa ulicami łódzkich Bałut. Zawodnicy wystartowali o godz. 17.
  • Najmłodsi uczestnicy dali z siebie wszystko nieco wcześniej. Bieg Mały Cwaniak wystartował o godzinie 16.15.
  • Pierwsze do boju ruszyły osoby z niepełnosprawnościami. Bieg o nazwie Wózki na dystansie 500 m rozpoczął się o godz. 16.

Tyle osób brało udział w biegu Daj piątaka na dzieciaka. Mamy zdjęcia  z imprezy

Wszyscy metę przekraczali z tak szerokimi uśmiechami, z jakimi rozpoczynali wyścig. Zobaczcie sami w naszej galerii.

Jak dobrze znasz województwo łódzkie? Którą miejscowość zamieszkuje więcej osób? [QUIZ]

Pytanie 1 z 9
Pabianice czy Tomaszów Mazowiecki
Na tym stadionie Polacy zagrają z Holandią. Tak wygląda obiekt w Hamburgu