Centralne Muzeum Włókiennictwa ma szansę zdobyć nagrodę National Geographic. Głosowanie trwa

i

Autor: Lodz.pl

wyróżnienie

Centralne Muzeum Włókiennictwa ma szansę zdobyć nagrodę National Geographic. Głosowanie trwa

2024-05-13 11:50

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi nominowane w plebiscycie "Cuda Polski 2024" magazynu "National Geographic Traveler". Przypomnijmy, już jedną nagrodę mamy na swoim koncie, bowiem w ubiegłym roku zaszczytne pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajął kompleks Monopolis. Jak głosować? Wyjaśniamy.

Centralne Muzeum Włókiennictwa ma szansę zostać nowym "Cudem Polski"

"National Geographic Traveler" po raz kolejny wybiera "Cuda Polski 2024". Oznacza to, ze przez cztery tygodnie czytelnicy mogą głosować na miejsca najbardziej warte odwiedzenia w każdym województwie. Wśród nominowanych z województwa łódzkiego znalazło się właśnie Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi z Łódzkim Parkiem Kultury Miejskiej.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku to kompleks Monopolis wygrał w tej samej konkurencji. Czy tym razem również nagroda powędruje do naszego miasta? Dowiemy się tego już 10 czerwca.

"Cuda Polski 2024". Jak głosować?

Głosowanie na tegoroczne "Cuda Polski" już się rozpoczęło i potrwa do 5 czerwca.

Jak oddać swój głos? Wystarczy wejść na stronę National Geographic i zagłosować na wybrany przez siebie punkt. Każdy uczestnik w ciągu dnia może oddać swój głos maksymalnie jeden raz na jedno miejsce w każdym województwie. 

Faworyci tegorocznej Eurowizji

Prace z łódzkiego Muzeum Włókiennictwa scenerią podczas pokazu mody na Paris Fashion Week