Burza w Łódzkiem 7 lipca 2021

i

Autor: Zdjęcie autorstwa Rodrigo Souza z Pexels

Burza w Łódzkiem. OSTRZEŻENIE PIERWSZEGO STOPNIA IMGW! 7 lipca 2021

2021-07-07 15:34

Uwaga! Burza w Łódzkiem! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla części województwa łódzkiego. Gdzie zagrzmi w środę, 7 lipca? Sprawdzamy, gdzie jest burza i kiedy dotrze do województwa łódzkiego. Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu. Sprawdź, gdzie zagrzmi w Łódzkiem!

Burza w Łódzkiem 7.07.2021

W środę, 7 lipca 2021 r., IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla części województwa łódzkiego. Według prognoz synoptyków, burze mają przejść nad północno-zachodnią częścią województwa łódzkiego.

"Rozszerzono obszar ostrzeżeń o burzach z gradem 1° o część woj. wielkopolskiego i łódzkiego oraz ostrzeżenia o upałach 2° o wschodnie części woj. lubelskiego i podlaskiego" - czytamy na Twitterze.

Wygląda jednak na to, że najgorsze ominie jednak region łódzki. Mocniej zagrzmi za to na północy kraju - w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim.

Burza w Łódzkiem: radar burzowy online

Sprawdź, gdzie teraz jest burza. Zobacz radar burzowy online!

Burza w Łódzkiem. Prognoza pogody

Jak wyglądają prognozy dla województwa łódzkiego? Jarosław Turała, administrator facebookowej strony Sorry, taki mamy klimat i pasjonat meteorologii prognozuje, że burze mogą pojawić się na Pomorzu, Kujawach oraz w mniejszym stopniu w Wielkopolsce.

- Nie jest wykluczone, że jakieś pseudo - wypryski pojawią się w łódzkim oraz na Dolnym Śląsku - pisze na swoim profilu.

Raport z anteny 7.07, godz.10