trump

i

Autor: Wikipedia Donald Trump/ AKPA Sinead O'Connor

polityka

Spadkobiercy Sinead O'Connor ostro do Trumpa. Nie chcą, by wykorzystywał muzykę artystki do celów politycznych

2024-03-04 19:14

Spadkobiercy Sinead O'Connor zwrócili się do byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, by "natychmiast zaprzestał wykorzystywać jej muzykę" do celów politycznych. W tym celu wystosowali w poniedziałek, 4 marca, specjalne oświadczenie.

Spadkobiercy Sinead O'Connor zwrócili się do Trumpa

Spadkobiercy Sinead O'Connor zwrócili się w poniedziałek (4 marca) do Donalda Trumpa. We wspólnym oświadczeniu spadkobiercy praw do jej twórczości i wytwórnia Chrysalis Record wzywają Trumpa, by nie puszczał już na swoich wiecach piosenki "Nothing Compares 2 U". W oświadczeniu wskazano, że Sinead O'Connor, która zmarła latem 2023 roku, odnosząc się do Donalda Trumpa używała sformułowania "biblijny diabeł". Jak donosi "The Guardian", spadkobiercy ocenili, że artystka "byłaby zniesmaczona, zraniona i urażona", jeśli jej muzyka byłaby wiązana z polityką Republikanina.

Donald Trump walczy o nominację na kandydata Republikanów

Donald Trump walczy o nominację na kandydata Republikanów w tegorocznych wyborach prezydenckich. Były prezydent ma kilka sporów z wykonawcami, których muzyki używał na potrzeby polityczne. Artyści, którzy nie życzyli sobie, aby ich twórczość była wiązana z polityką Trumpa, to: Rihanna, Linkin Park czy Steven Tyler z Aerosmith.

Caroline Derpienski zdradziła, co powiedział jej Donald Trump
Sonda
Czy sądzisz, że Trump jest: