Letnia zabawa w środku zimy! Mandoria zaprasza na ferie zimowe

i

Autor: mat. partnera Letnia zabawa w środku zimy! Mandoria zaprasza na ferie zimowe

Rozrywka

Mandoria się rozrasta. Rzgowski park rozrywki zostanie rozbudowany, a w innej części Polski powstanie kolejny

2023-05-26 15:27

Park rozrywki Mandoria. Miasto Przygód ma zostać rozbudowany o kolejne atrakcje dla gości. Dodatkowo na Mazurach ma stanąć kolejna filia Mandorii - podaje propertynews.pl.

Mandoria w Rzgowie z nowymi atrakcjami

Mandoria w Rzgowie po raz kolejny ma zostać rozbudowana. W sierpniu ubiegłego roku park rozrywki powiększył się o strefę Arkady, liczącą 10 tys. metrów kwadratowych, której największą atrakcją jest powered coaster o nazwie Carrara. Latem otwarto także Chytrą Wydrę, czyli jedyną w Polsce rzekę pod dachem, którą można przepłynąć łódką. Powstały też Dolinka Dario – pełen pagórków plac zabaw dla najmłodszych, Karotka - marchewkowa karuzela dla małych i dużych oraz Stary Fort – drewniany plac zabaw dla śmiałków, którzy lubią się wspinać.

W maju Mandoria zyskała nowe atrakcje - karuzelę wave blaster o nazwie Kilof oraz Salę Kominkową przeznaczoną do organizowania eventów. To jednak nie jedyne nowości. Jak podaje portal propertynews.pl, park rozrywki, liczący obecnie 25 tys. mkw, ma zostać wkrótce rozbudowany. Jak na razie firma Ptak S.A., będąca właścicielem Mandorii, nie zdradza szczegółów inwestycji.

W Polsce powstanie kolejna Mandoria

Wiadomo jednak, że inwestor oprócz rozbudowany parku w Rzgowie, planuje otworzyć nową lokalizację. Kolejna "Mandoria" ma powstać w gminie Olsztynek na Mazurach

Jak pisaliśmy wcześniej, roboczą nazwą parku rozrywki jest "Mazurolandia". O tym, jak będzie ostatecznie nazywał się park, zadecydują jednak mieszkańcy. W tym celu ogłoszony zostanie specjalny konkurs. Osoba, której nazwa zostanie wybrana, otrzyma nagrodę.

Park prawdopodobnie zostanie otwarty pod koniec 2024 roku. 

Mandoria z nową strefą rozrywki