Podróżniczka zdradza trik na zakup tanich biletów lotniczych

i

Autor: pixabay, Facebook,print screen

Wakacje

Podróżniczka zdradza trik na zakup tanich biletów lotniczych. Ważny jest dzień tygodnia i pora dnia

2024-07-23 15:40

Wakacje już się zaczęły, a ty nie masz jeszcze planów urlopowych? Marzysz o dalekiej podróży, ale ceny biletów odstraszają cię przed zakupem? Jest prosty sposób na to, żeby wyrwać tanie bilety lotnicze. O tym jak to zrobić, opowiedziała na Facebooku pewna podróżniczka.

Podróżniczka zdradza trik na zakup tanich biletów lotniczych

Ceny biletów lotniczych poszybowały ostatnio w górę. Po pandemicznym zastoju linie lotnicze zaczęły podnosić opłaty. Istnieje jednak prosty sposób na zakup tańszego biletu, o którym mało kto słyszał. Wystarczy zarezerwować lot w odpowiednim momencie. O tym, co dokładnie trzeba zrobić opowiedziała na Facebooku blogerka i podróżniczka, które prowadzi blog Wnuczykije.

- Kupujcie bilety we wtorek po południu – zdradza podróżniczka. Większość linii lotniczych wrzuca swoje promocje w poniedziałek. Inne, żeby im dorównać i przyciągnąć klientów, wrzucają we wtorek. Kupujcie więc bilety we wtorek po południu, żeby skorzystać z jak największej ilości fajnych promocji.

Blogerka podzieliła się jeszcze jedną metodą na uniknięcie wysokich cen biletów.

- Jeżeli szukacie biletów na konkretną datę wylotu, nie wpisujcie jej uporczywie w wyszukiwarkę linii lotniczych. Ta bowiem zapamiętuje wasze dane wyszukiwania i specjalnie podwyższa cenę. Jeżeli potrzebujecie konkretnej daty, są dwa wyjścia. Pierwsza to szukać w wersji incognito przeglądarki. Druga natomiast to wpisać jakąś datę poboczną i zerkać na datę, która was interesuje - podpowiada blogerka. 

ZOBACZ TEŻ: Oto najlepsze plaże w Europie. Numer jeden może zaskoczyć

Wizyta na budowie portu lotniczego na radomskim Sadkowie
Listen on Spreaker.