ŁKS CoolPack Łódź z porażką w Inowrocławiu. W Łodzi mogą rozstrzygnąć się losy finału

Autor: Facebook ŁKS Coolpack Szkoła Gortata

2024-05-20 10:19

Koszykarze ŁKS CoolPack Łódź już wiedzą, że żegnają się z II ligą i od przyszłego sezonu będą grali szczebel wyżej. Ale w obecnych rozgrywkach muszą rozprawić się z jeszcze jednym rywalem. Niestety, pierwszy mecze nie wyglądał obiecująco.

Drużyna koszykarzy ŁKS CoolPack Łódź jeszcze nie skończyła sezonu, a już dała mnóstwo radości swoim kibicom. Osiągnęli oni cel jakim był awans do I Ligi. Jednak, mogą osiągnąć jeszcze więcej. W II Lidze mają przed sobą jeszcze jedno wyzwanie. Koszykarze dostali się do finału fazy play-off. Rozpoczęli w niej rywalizację z Ciech Notecią Inowrocławiem.

Aby dostać się do finału zawodnicy ŁKS CoolPack Łódź potrzebowali 3 spotkań. Dla porównania, klub z Inowrocławia rozegrał tylko dwa półfinałowe mecze. Ilość minut w nogach i rękach zawodników miała realne przełożenie na dyspozycję w finale.

Pierwszego meczu zdecydowanie nie można zapisać do udanych. Łodzianie ulegli na wyjeździe wynikiem 104: 77. Nie udało się wygrać żadnej kwarty – trzy zakończyły się porażką, a jedna remisem.

Jeśli koszykarze z przeplatanką na piersi chcą zdobyć tytuł najlepszego zespołu w lidze to muszą znacznie lepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Następny mecz finałowy odbędzie się 25 maja w Sport Arenie Łódź.

Zabłysnął jako ekspert w Ślubie od pierwszego wejrzenia. Dziś nie mogliśmy go poznać!