seans

i

Autor: Kino Charlie

Film i psychologia w jednym. Rusza cykl "Kino Bliskich Relacji"

2023-02-10 11:20

Już w niedzielę 12 lutego 2023 roku w kinie Charlie w Łodzi rozpocznie się cykl filmowy "Kino Bliskich Relacji". Wydarzenie to nie tylko film na dużym ekranie, ale również pogłębianie wątków z zakresu psychologii i seksuologii.

Rusza cykl spotkań "Kino Bliskich Relacji"

Już w najbliższą niedzielę w kinie Charlie przy Piotrkowskiej 203/205 odbędzie się wyjątkowy seans filmowy. Wszystko ze względu na fakt, że nie będzie to zwykły seans, a wydarzenie dla miłośników i kina i psychologii. "Kino Bliskich Relacji" to cykliczne spotkania dla miłośników kina, zainteresowanych jednocześnie pogłębianiem wątków z zakresu psychologii i seksuologii.

Wszystkie seanse odbywać się będą przy ścisłej współpracy z Pracownią Psychologiczno-Seksuologiczną "Bliska Relacja" Malwina Grochala. Pokazy realizowane będą w formule: prelekcja-projekcja filmu-dyskusja.

"Kino Bliskich Relacji". Bilety

Wydarzenie odbywać się będzie raz w miesiącu. Podczas najbliższego spotkania zaprezentowany będzie film "Aftersun", opowiadający o relacji ojciec-córka. Bilety na wydarzenie można kupić TUTAJ.

Bilet normalny to koszt 25 złotych, za bilet ulgowy zapłacimy 21 złotych. Seans jest również dostępny w ramach promocji "Niedziela Seniora" za 15 zł.

Czym zaskoczy łódzkie Orientarium? Pojawią się dwie duże atrakcje