Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Zdjęcie z artykułu: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku! Zatoka Sportu PŁ; facebook: Łódź /UMŁ
Ilustracja do artykułu Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Pomarańczowa bryła Zatoki Sportu przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Widzieliście ją z zewnątrz, ale jak wygląda w środku? Zobaczcie!

Zatoka Sportu nabrała już kształtu, ale jak mówi szef projektu, z opiniami warto zaczekać na efekt końcowy. W lutym pomarańczowa bryła przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Czy słusznie - o tym przekonamy się prawdopodobnie po wakacjach, kiedy obiekt zostanie ukończony. - Elewacja będzie jeszcze wzbogacana różnymi dodatkowymi elementami, w tym iluminacją czy przeszkleniami w podcieniach, które obecnie zasłonięte są płotem. Formy te znacząco wpłyną na końcowy efekt wyglądu obiektu. Ponadto siatka, którą można już zobaczyć, nie jest jeszcze do końca zainstalowana, będzie jeszcze naciągana, a to również zmieni odbiór koloru budynku - czytamy na fanpageu Zatoki Sportu.

Czytaj też: ZOBACZ, jak od kwietnia będą jeździły tramwaje i autobusy MPK! [GALERIA, ZMIANY]

W nowym centrum sportowym Politechniki Łódzkiej znajdą się baseny, w tym najnowocześniejszy basen olimpijski w Polsce, a także ścianka wspinaczkowa oraz wielofunkcyjna i pełnowymiarowa hala sportowa.

Widzieliście już obiekt z zewnątrz, zobaczcie jak prezentuje się wewnątrz:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

47 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 19 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 20 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 12 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy