Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Zdjęcie z artykułu: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku! Zatoka Sportu PŁ; facebook: Łódź /UMŁ
Ilustracja do artykułu Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Pomarańczowa bryła Zatoki Sportu przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Widzieliście ją z zewnątrz, ale jak wygląda w środku? Zobaczcie!

Zatoka Sportu nabrała już kształtu, ale jak mówi szef projektu, z opiniami warto zaczekać na efekt końcowy. W lutym pomarańczowa bryła przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Czy słusznie - o tym przekonamy się prawdopodobnie po wakacjach, kiedy obiekt zostanie ukończony. - Elewacja będzie jeszcze wzbogacana różnymi dodatkowymi elementami, w tym iluminacją czy przeszkleniami w podcieniach, które obecnie zasłonięte są płotem. Formy te znacząco wpłyną na końcowy efekt wyglądu obiektu. Ponadto siatka, którą można już zobaczyć, nie jest jeszcze do końca zainstalowana, będzie jeszcze naciągana, a to również zmieni odbiór koloru budynku - czytamy na fanpageu Zatoki Sportu.

Czytaj też: ZOBACZ, jak od kwietnia będą jeździły tramwaje i autobusy MPK! [GALERIA, ZMIANY]

W nowym centrum sportowym Politechniki Łódzkiej znajdą się baseny, w tym najnowocześniejszy basen olimpijski w Polsce, a także ścianka wspinaczkowa oraz wielofunkcyjna i pełnowymiarowa hala sportowa.

Widzieliście już obiekt z zewnątrz, zobaczcie jak prezentuje się wewnątrz:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

15 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

27 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 4 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 12 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy