Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Zdjęcie z artykułu: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku! Zatoka Sportu PŁ; facebook: Łódź /UMŁ
Ilustracja do artykułu Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej krytykowana za wygląd [ZDJĘCIA]. ZOBACZ jak prezentuje się w środku!

Pomarańczowa bryła Zatoki Sportu przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Widzieliście ją z zewnątrz, ale jak wygląda w środku? Zobaczcie!

Zatoka Sportu nabrała już kształtu, ale jak mówi szef projektu, z opiniami warto zaczekać na efekt końcowy. W lutym pomarańczowa bryła przy al. Politechniki zebrała sporo negatywnych komentarzy. Czy słusznie - o tym przekonamy się prawdopodobnie po wakacjach, kiedy obiekt zostanie ukończony. - Elewacja będzie jeszcze wzbogacana różnymi dodatkowymi elementami, w tym iluminacją czy przeszkleniami w podcieniach, które obecnie zasłonięte są płotem. Formy te znacząco wpłyną na końcowy efekt wyglądu obiektu. Ponadto siatka, którą można już zobaczyć, nie jest jeszcze do końca zainstalowana, będzie jeszcze naciągana, a to również zmieni odbiór koloru budynku - czytamy na fanpageu Zatoki Sportu.

Czytaj też: ZOBACZ, jak od kwietnia będą jeździły tramwaje i autobusy MPK! [GALERIA, ZMIANY]

W nowym centrum sportowym Politechniki Łódzkiej znajdą się baseny, w tym najnowocześniejszy basen olimpijski w Polsce, a także ścianka wspinaczkowa oraz wielofunkcyjna i pełnowymiarowa hala sportowa.

Widzieliście już obiekt z zewnątrz, zobaczcie jak prezentuje się wewnątrz:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

52 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

52 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 8 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy