Za nami wielki mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. Drużyna Marcina rozłożyła rywala na łopatki! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Za nami wielki mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. Drużyna Marcina rozłożyła rywala na łopatki! [WIDEO] Gortat Team; Nella Krysztofowicz
Ilustracja do artykułu Za nami wielki mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. Drużyna Marcina rozłożyła rywala na łopatki! [WIDEO]

Charytatywny mecz rozegrano w łódzkiej Atlas Arenie.

Gortat Team wygrał z Wojskiem Polskim w łódzkiej Atlas Arenie. Charytatywny mecz rozegrano w niedzielę wieczorem. Najsłynniejszemu polskiemu koszykarzowi udało się zgromadzić na parkiecie mnóstwo gwiazd. Piłkę do kosza wrzucał m.in Jankes, Mariusz Wlazły, Jerzy Dudek, Łozo, Agnieszka Włodarczyk, Piotr Stramowski, Maciej Musiał i Agnieszka Sienkiewicz. Były też gwiazdy NBA. Otto Porter, Bo Outlaw i Daniel Ochefu. W trakcie prezentacji drużyn Marcin Gortat otrzymał Honorowe Obywatelstwo Łodzi. Uhonorowano także dwie uczestniczki Powstania Warszawskiego, Gryzeldę Studzińską i Krystynę Wilk- Bielską. Podczas meczu na scenie pojawił się także Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, który został wygwizdany przez łódzką publiczność. Mecz trwał trzy godziny. 

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy