Wielkie otwarcie pumptrack'a w parku na Zdrowiu [WIDEO]. Można poszaleć na rolkach, deskach czy też rowerach

Oto jest! Chwila, na którą amatorzy miejskich sportów długo czekali. W sobotę (12 sierpnia) oficjalne otwarcie pumptrack'a w Parku na Zdrowiu.

ZOBACZCIE, jak można tam poszaleć:

Na rowerowym placu zabaw poszaleć mogą nie tylko amatorzy dwóch kółek, ale także rolkarze oraz skaterzy. - Zapraszamy rolki, deski, bmx, longboardy itd. na wielkie party, czyli jeździmy i jaramy się nową miejscówką w ŁDZ. Zaplanowaliśmy trochę ścigania i oczywiście nagrody dla najlepszych - zachęcają organizatorzy. A otwarcie nowej miejscówki o godz. 10.

Pumptrack w parku na Zdrowiu

Pumptrack, czyli rowerowy plac zabaw powstał w strefie rekreacji, wypoczynku i animacji na Zdrowiu. To specjalnie zaprojektowany tor przeszkód składający się z garbów, zakrętów profilowanych oraz małych "hopek" ułożonych w takiej kolejności, by możliwe było rozpędzanie się i utrzymywanie prędkości bez konieczności pedałowania.

W rowerowym parku znalazły się dwa oddzielne tory - dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.

Czytaj też: Szykuje się nowa odsłona Street Food Festival. Co powiecie na nocne jedzenie?

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy