"W kościele siedzę i klęczę, tu się wyżyłam". Niesamowita relacja 70-latki po derbach Łodzi [AUDIO]

Ponad podziałami i bez względu na wiek. Znaleziona przez nas w sieci rozmowa syna z jego 70-letnią mamą po derbach Łodzi dowodzi temu, że emocje sportowe to piękna i uniwersalna rzecz. Posłuchajcie sami!

Rozmowa syna z 70-letnią mamą po derbach Łodzi:

Bacznie obserwowała grę, skakała, kręciła szalikiem, śpiewała, a od klaskania bolały ją ręce. Trafiliśmy w sieci na rozmowę syna z jego 70-letnią mamą, która wybrała się na derby Łodzi. Na mecz i z powrotem jechała komunikacją miejską, w tłumie śpiewających kibiców. Mimo, że (jak wynika z rozmowy) sympatyzuje z Widzewem, tym razem bardziej podobała jej się gra piłkarzy ŁKS-u. - Ja nie jestem znawcą, ale jeżeli widzę, że piłka jest gdzieś, a zawodnik się przewraca i próbuje chyba nosem podbijać tę piłkę, to mnie szlag trafia. Niestety były takie sytuacje. Jeszcze nikt go nie dotknął, a on się przewracał - komentuje 70-latka.

Czytaj też: Ponad 14 milionów zł kary za wycinkę drzew w Łodzi dla jednego z inwestorów. A to dopiero początek [AUDIO]

 

Zapytana przez syna, czy było lepiej niż w kościele, odpowiada: "Łeee, w kościele to ja tylko siedzę i klęczę. W kościele nie podskakujesz, tu się wyżyłam".

Słuchając tej rozmowy mieliśmy wrażenie, że kobiecie błyszczą z emocji oczy. Posłuchajcie sami!

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

1 godz. 15 min.
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.

1 godz. 48 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

5 godz. 40 min.
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy