"W kościele siedzę i klęczę, tu się wyżyłam". Niesamowita relacja 70-latki po derbach Łodzi [AUDIO]

Ponad podziałami i bez względu na wiek. Znaleziona przez nas w sieci rozmowa syna z jego 70-letnią mamą po derbach Łodzi dowodzi temu, że emocje sportowe to piękna i uniwersalna rzecz. Posłuchajcie sami!

Rozmowa syna z 70-letnią mamą po derbach Łodzi:

Bacznie obserwowała grę, skakała, kręciła szalikiem, śpiewała, a od klaskania bolały ją ręce. Trafiliśmy w sieci na rozmowę syna z jego 70-letnią mamą, która wybrała się na derby Łodzi. Na mecz i z powrotem jechała komunikacją miejską, w tłumie śpiewających kibiców. Mimo, że (jak wynika z rozmowy) sympatyzuje z Widzewem, tym razem bardziej podobała jej się gra piłkarzy ŁKS-u. - Ja nie jestem znawcą, ale jeżeli widzę, że piłka jest gdzieś, a zawodnik się przewraca i próbuje chyba nosem podbijać tę piłkę, to mnie szlag trafia. Niestety były takie sytuacje. Jeszcze nikt go nie dotknął, a on się przewracał - komentuje 70-latka.

Czytaj też: Ponad 14 milionów zł kary za wycinkę drzew w Łodzi dla jednego z inwestorów. A to dopiero początek [AUDIO]

 

Zapytana przez syna, czy było lepiej niż w kościele, odpowiada: "Łeee, w kościele to ja tylko siedzę i klęczę. W kościele nie podskakujesz, tu się wyżyłam".

Słuchając tej rozmowy mieliśmy wrażenie, że kobiecie błyszczą z emocji oczy. Posłuchajcie sami!

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

30 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

42 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 19 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 27 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy