"W kościele siedzę i klęczę, tu się wyżyłam". Niesamowita relacja 70-latki po derbach Łodzi [AUDIO]

Ponad podziałami i bez względu na wiek. Znaleziona przez nas w sieci rozmowa syna z jego 70-letnią mamą po derbach Łodzi dowodzi temu, że emocje sportowe to piękna i uniwersalna rzecz. Posłuchajcie sami!

Rozmowa syna z 70-letnią mamą po derbach Łodzi:

Bacznie obserwowała grę, skakała, kręciła szalikiem, śpiewała, a od klaskania bolały ją ręce. Trafiliśmy w sieci na rozmowę syna z jego 70-letnią mamą, która wybrała się na derby Łodzi. Na mecz i z powrotem jechała komunikacją miejską, w tłumie śpiewających kibiców. Mimo, że (jak wynika z rozmowy) sympatyzuje z Widzewem, tym razem bardziej podobała jej się gra piłkarzy ŁKS-u. - Ja nie jestem znawcą, ale jeżeli widzę, że piłka jest gdzieś, a zawodnik się przewraca i próbuje chyba nosem podbijać tę piłkę, to mnie szlag trafia. Niestety były takie sytuacje. Jeszcze nikt go nie dotknął, a on się przewracał - komentuje 70-latka.

Czytaj też: Ponad 14 milionów zł kary za wycinkę drzew w Łodzi dla jednego z inwestorów. A to dopiero początek [AUDIO]

 

Zapytana przez syna, czy było lepiej niż w kościele, odpowiada: "Łeee, w kościele to ja tylko siedzę i klęczę. W kościele nie podskakujesz, tu się wyżyłam".

Słuchając tej rozmowy mieliśmy wrażenie, że kobiecie błyszczą z emocji oczy. Posłuchajcie sami!

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

6 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

9 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

11 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

17 min

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy