Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny!

Zdjęcie z artykułu: Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny! Maraton skakania na trampolinie; Patrycja Szynter
Ilustracja do artykułu Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny!

Skakali przez ponad 2 godziny po to by chore dzieci mogły pojechać na wakacyjny turnus rehabilitacyjny. Ponad sto osób z Łodzi i całego województwa wzięło udział w charytatywnym maratonie trampolinowym.


Ponad 100 osób skakało przez 2 godziny. A wszystko po to by chore dzieciaki mogły pojechać na wymarzone wakacje. W Łodzi odbył się charytatywny maraton trampolinowy. Wzięli w nim udział mieszkańcy Łodzi i różnych miasta województwa. - Wszyscy chcą skakać i pomagać i to jest naprawdę piękne - mówi jedna z uczestniczek imprezy. -Po ponad godzinie skakania nogi odmawiają już posłuszeństwa ale nie poddajemy się i skaczemy dla dzieciaków - dodaje uczestnik maratonu. - Pogoda nam nie dopisała, ale nawet jakby było -20 stopni na termometrach to jestem pewien, że ci wszyscy ludzie też by tutaj byli.

Dzięki zebranym środkom podopieczni fundacji Dom w Łodzi będą mogli pojechać na turnus rehabilitacyjny nad morze. - Na miejscu odbędą zabiegi, których nie mają w domu - mówi Marta Libiszowska-Jóźwiak z fundacji. - To są jonoterapie, masaże wodne, specjalistyczne prądy, dostępne tylko w specjalistycznych ośrodkach. Taki wyjazd to połączenie frajdy wakacyjnej z terapią.

Koszt turnusu dla 9. dzieci i ich opiekunów wynosi blisko 30 tysięcy złotych.

Zobaczcie jak było na imprezie:
 


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy