Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny!

Zdjęcie z artykułu: Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny! Maraton skakania na trampolinie; Patrycja Szynter
Ilustracja do artykułu Trampolinowy maraton dla fundacji Dom w Łodzi. Uczestnicy skakali bez przerwy przez ponad 2 godziny!

Skakali przez ponad 2 godziny po to by chore dzieci mogły pojechać na wakacyjny turnus rehabilitacyjny. Ponad sto osób z Łodzi i całego województwa wzięło udział w charytatywnym maratonie trampolinowym.


Ponad 100 osób skakało przez 2 godziny. A wszystko po to by chore dzieciaki mogły pojechać na wymarzone wakacje. W Łodzi odbył się charytatywny maraton trampolinowy. Wzięli w nim udział mieszkańcy Łodzi i różnych miasta województwa. - Wszyscy chcą skakać i pomagać i to jest naprawdę piękne - mówi jedna z uczestniczek imprezy. -Po ponad godzinie skakania nogi odmawiają już posłuszeństwa ale nie poddajemy się i skaczemy dla dzieciaków - dodaje uczestnik maratonu. - Pogoda nam nie dopisała, ale nawet jakby było -20 stopni na termometrach to jestem pewien, że ci wszyscy ludzie też by tutaj byli.

Dzięki zebranym środkom podopieczni fundacji Dom w Łodzi będą mogli pojechać na turnus rehabilitacyjny nad morze. - Na miejscu odbędą zabiegi, których nie mają w domu - mówi Marta Libiszowska-Jóźwiak z fundacji. - To są jonoterapie, masaże wodne, specjalistyczne prądy, dostępne tylko w specjalistycznych ośrodkach. Taki wyjazd to połączenie frajdy wakacyjnej z terapią.

Koszt turnusu dla 9. dzieci i ich opiekunów wynosi blisko 30 tysięcy złotych.

Zobaczcie jak było na imprezie:
 


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

38 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

59 min
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 16 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 36 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy