Polacy zmierzą się z reprezentacją Europy w rugby. Mecz na stadionie Widzewa już 9 września

Zdjęcie z artykułu: Polacy zmierzą się z reprezentacją Europy w rugby. Mecz na stadionie Widzewa już 9 września Mecz rugby; pixabay.com aut. WikiImages CC0
Ilustracja do artykułu Polacy zmierzą się z reprezentacją Europy w rugby. Mecz na stadionie Widzewa już 9 września

Wygląda na to, że Łódź może stać się Polską stolicą rugby. We wrześniu czeka nas kolejny mecz na stadionie Widzewa.

Kadra Polski w Rugby ponownie zawita do Łodzi. Polska vs. reprezentacja Europy. Mecz zobaczymy już 9 września na stadionie Widzewa - Łódź jest najlepszym miejscem do przeprowadzenia najważniejszych meczów rugby. Jest bardzo dobrze położona - mówi Bartosz Chudzik przedstawiciel Polskiego Związku Rugby. - Odbyły się już tutaj dwie duże imprezy. Pierwszy nasz mecz z Holandią był wygrany i ponad 8 tysięcy osób kibicowało na stadionie. Myślę, że jesteśmy w stanie osiągnąć podobny wynik 9 września.

-Warto przyjść tego dnia na stadion Widzewa i obejrzeć mecz - zachęca Ryszard Wiejski, legenda polskiego rugby. - Uważam, że na pewno będzie to ciekawy i widowiskowy mecz. Nasi będą się starali, żeby wypaść jak najlepiej. Gwarantuje, że ten sportowy pokaz będzie wart uwagi.

Polski Związek Rugby powstał w 1957 roku. Rok później, 9 września na stadionie łódzkiego Włókniarza rozegrano pierwszy oficjalny mecz reprezentacji. Wydarzenie odbędzie się z oazji 60-lecia związku.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy