Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego

Zdjęcie z artykułu: Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego American Football Day w Manufakturze; mat. prasowe / fot. Agnieszka Danowska
Ilustracja do artykułu Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego

W centrum miasta można poczuć się jak na egzotycznej wyspie. Za nami pierwszy weekend na plaży w Manufakturze. Ci, którzy nie wyjechali z Łodzi na długi weekend, mogli poleniuchować na hamakach i spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim.

​Nadmorski piasek, palmy i hamaki. Łodzianie, którzy nie wyjechali z miasta, mogli zrelaksować się na nowo otworzonej plaży w manufakturze. Przez dużą część długiego weekendu pogoda do leniuchowania na leżakach była idealna. - Wieje delikatny wiatr, dokładnie jak nad morzem, co sprawia, że można naprawdę dobrze się zrelaksować - mówi łodzianka, która wybrała się w weekend na plażę - Za chwilę ruszy bar, więc dojdą do tego nocne imprezy. Rewelacja, naprawdę! - Przyjechała do nad rodzina z Podlasia i chcieliśmy im pokazać jedno z najładniejszych miejsc w Łodzi - dodaje kobieta kibicująca zawodnikom na piasku. - Po za tym dzisiaj gra nasz syn, z numerem 23. Zawsze jeżdżę na jego mecze i dopinguje drużynie Wilków Łódzkich.

Chętni mogli spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim. - Chcielibyśmy przekonać ludzi do tego sportu - mówi Paweł Bednarek z Wilków Łódzkich. - Proponujemy taką specjalną grę, to jest futbol flagowy. Jest to bezkontaktowa odmiana futbolu amerykańskiego, może tego spróbować każdy. Robiliśmy już rozgrywki w przedszkolach i dzieciaki dawały radę, więc dorośli również opanują zasady i mogą się świetnie bawić.

25 czerwca na Stadionie Miejskim w Łodzi przy ul. Piłsudskiego odbędzie się finałowy mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Zobaczcie fragment rozgrywek Wilków Łódzkich:
 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

40 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 1 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 18 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 38 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy