Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego

Zdjęcie z artykułu: Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego American Football Day w Manufakturze; mat. prasowe / fot. Agnieszka Danowska
Ilustracja do artykułu Pierwszy weekend na plaży w manufakturze. Na piasku zmierzyli się ze sobą zawodnicy futbolu amerykańskiego

W centrum miasta można poczuć się jak na egzotycznej wyspie. Za nami pierwszy weekend na plaży w Manufakturze. Ci, którzy nie wyjechali z Łodzi na długi weekend, mogli poleniuchować na hamakach i spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim.

​Nadmorski piasek, palmy i hamaki. Łodzianie, którzy nie wyjechali z miasta, mogli zrelaksować się na nowo otworzonej plaży w manufakturze. Przez dużą część długiego weekendu pogoda do leniuchowania na leżakach była idealna. - Wieje delikatny wiatr, dokładnie jak nad morzem, co sprawia, że można naprawdę dobrze się zrelaksować - mówi łodzianka, która wybrała się w weekend na plażę - Za chwilę ruszy bar, więc dojdą do tego nocne imprezy. Rewelacja, naprawdę! - Przyjechała do nad rodzina z Podlasia i chcieliśmy im pokazać jedno z najładniejszych miejsc w Łodzi - dodaje kobieta kibicująca zawodnikom na piasku. - Po za tym dzisiaj gra nasz syn, z numerem 23. Zawsze jeżdżę na jego mecze i dopinguje drużynie Wilków Łódzkich.

Chętni mogli spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim. - Chcielibyśmy przekonać ludzi do tego sportu - mówi Paweł Bednarek z Wilków Łódzkich. - Proponujemy taką specjalną grę, to jest futbol flagowy. Jest to bezkontaktowa odmiana futbolu amerykańskiego, może tego spróbować każdy. Robiliśmy już rozgrywki w przedszkolach i dzieciaki dawały radę, więc dorośli również opanują zasady i mogą się świetnie bawić.

25 czerwca na Stadionie Miejskim w Łodzi przy ul. Piłsudskiego odbędzie się finałowy mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Zobaczcie fragment rozgrywek Wilków Łódzkich:
 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy