Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk trenuje w Łodzi dziewczyny do Ladies Fight Night [WIDEO]. ZOBACZCIE ją w akcji!

Dziś (16 czerwca) w Łodzi rozpoczął się obóz treningowy Ladies Fight Night. Prowadzi go mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. ZOBACZCIE jak wyglądają treningi.

Dwa dni treningów z mistrzynią UFC - najlepszej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Joanna Jędrzejczyk przyjechała do Łodzi, by poprowadzić obóz treningowy dla zawodniczek z całego kraju i gości z zagranicy. - Spodziewałam się wysokiego poziomu, ogromnego doświadczenia ze strony dziewczyn i zaangażowania, ale jestem bardzo mile zaskoczona, bo przerosło to moje oczekiwania. Myślę, że tutaj są przyszłe mistrzynie świata - mówiła dzisiaj podczas pierwszego dnia obozu Joanna Jędrzejczyk.

Czytaj też: W parku na Zdrowiu powstaje rowerowy plac zabaw [SZCZEGÓŁY]

 

Z mistrzynią UFC zawodniczki MMA mogą potrenować w piątek i sobotę. - Chcemy z naszą organizacją przebić się do czołówki światowej - deklaruje organizator treningów Łukasz Chmal. - Przede wszystkim dziewczyny będą mogły wymienić się doświadczeniami z mistrzynią, co - mamy nadzieję - zaowocuje na kolejnych galach Ladies Fight Night. Dziewczyny, z gali na galę, pokazują coraz wyższy poziom sportowy - mówi.

Treningi odbywają się w Fight Club Łódź.

Materiał: Grzegorz Mnich

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy