Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk trenuje w Łodzi dziewczyny do Ladies Fight Night [WIDEO]. ZOBACZCIE ją w akcji!

Dziś (16 czerwca) w Łodzi rozpoczął się obóz treningowy Ladies Fight Night. Prowadzi go mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. ZOBACZCIE jak wyglądają treningi.

Dwa dni treningów z mistrzynią UFC - najlepszej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Joanna Jędrzejczyk przyjechała do Łodzi, by poprowadzić obóz treningowy dla zawodniczek z całego kraju i gości z zagranicy. - Spodziewałam się wysokiego poziomu, ogromnego doświadczenia ze strony dziewczyn i zaangażowania, ale jestem bardzo mile zaskoczona, bo przerosło to moje oczekiwania. Myślę, że tutaj są przyszłe mistrzynie świata - mówiła dzisiaj podczas pierwszego dnia obozu Joanna Jędrzejczyk.

Czytaj też: W parku na Zdrowiu powstaje rowerowy plac zabaw [SZCZEGÓŁY]

 

Z mistrzynią UFC zawodniczki MMA mogą potrenować w piątek i sobotę. - Chcemy z naszą organizacją przebić się do czołówki światowej - deklaruje organizator treningów Łukasz Chmal. - Przede wszystkim dziewczyny będą mogły wymienić się doświadczeniami z mistrzynią, co - mamy nadzieję - zaowocuje na kolejnych galach Ladies Fight Night. Dziewczyny, z gali na galę, pokazują coraz wyższy poziom sportowy - mówi.

Treningi odbywają się w Fight Club Łódź.

Materiał: Grzegorz Mnich

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

38 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

59 min
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 16 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 36 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy