Tagi:

Kibice pożegnali w Łodzi Michała Winiarskiego [WIDEO]. Siatkarz kończy karierę sportową

Zdjęcie z artykułu: Kibice pożegnali w Łodzi Michała Winiarskiego [WIDEO]. Siatkarz kończy karierę sportową Michał Winiarski; Jacek Duszyński
Ilustracja do artykułu Kibice pożegnali w Łodzi Michała Winiarskiego [WIDEO]. Siatkarz kończy karierę sportową

Po środowym (19 kwietnia) meczu PGE Skry Bełchatów z ZAKSĄ Kędzierzynem Koźle w łódzkiej Atlas Arenie kibice pożegnali Michała Winiarskiego, który niedawno ogłosił koniec kariery sportowej.

Był tort, puchar za sportowe sukcesy, a kibice skandowali przez kwadrans jego imię i nazwisko. Wczoraj w Łodzi, po meczu z ZAKSĄ Kędzierzynem Koźle odbyło się oficjalne pożegnanie zawodnika Skry Bełchatów Michała Winiarskiego. Siatkarz już od jakiegoś czasu zmaga się z kontuzją pleców, co zadecydowało o wycofaniu się z kariery zawodowej.

Na swoim koncie ma wiele sukcesów m.in dwa medale, w tym złoty, który wywalczył ze swoją drużyną na Mistrzostwach Świata.

Czytaj też: DOZ Maraton Łódź 2017. SPRAWDŹ, gdzie i jakie będą utrudnienia oraz jak będzie kursować MPK

 

Niestety, we wczorajszych rozgrywkach PGE Skra Bełchatów przegrała z ZAKSĄ Kędzierzynem Koźle 0:3.

Z Michałem Winiarskim rozmawiała Nella Krysztofowicz:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy