Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Zdjęcie z artykułu: Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew Historyczny mecz Widzewa; Grzegorz Mnich
Ilustracja do artykułu Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Historyczny mecz w Łodzi. Pierwsze spotkanie na nowym stadionie zakończyło się sukcesem gospodarzy. RTS Widzew wygrał w sobotę (18 marca) z Motorem Lubawa 2:0. 18 tysięcy kibiców Widzewa nie zawiodło się na swojej drużynie. Jednak większe niż rezultat meczu wrażenie zrobił na kibicach nowoczesny obiekt.

Kibice pamiętający czasy wielkich zwycięstw Widzewa byli po meczu wzruszeni. - Zmiękła mi rura i pojawiły się łzy w oczach. Wreszcie Łódź ma sensowny obiekt. - Powiało wielkim, europejskim światem- dodawali inni. Gorzej oceniany był sam mecz. -Zaledwie przeciętny, zbyt duże były oczekiwania przed tym spotkaniem, chyba piłkarze nie poradzili sobie z ciążącą na nich odpowiedzialnością.

Na historycznym meczu nie mogło zabraknąć legendarnych piłkarzy łódzkiego Widzewa. Wśród nich m.in. Tomasz Łapiński, Wiesław Wraga, Józef Młynarczyk czy obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. - Myślę, ze za 4-5 lat będziemy walczyć o tytuł Mistrza Polski-powiedział Boniek przed meczem do kibiców.

Zobaczmy, jak swój klub dopingowali podczas meczu kibice Widzewa:

Przy okazji kibice pobili rekord Polski w kupnie karnetów na mecze. Na trzecioligowe rozgrywki zakupiono ponad 15 tysięcy wejściówek. Kilka dni przed meczem Klub musiał przerwać sprzedaż. W sumie sprzedano ponad 15 tysięcy karnetów.
Pierwsze bramki na nowym obiekcie zdobyli Mateusz Michalski i Daniel Mąka.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

16 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

28 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 5 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 13 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy