Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Zdjęcie z artykułu: Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew Historyczny mecz Widzewa; Grzegorz Mnich
Ilustracja do artykułu Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Historyczny mecz w Łodzi. Pierwsze spotkanie na nowym stadionie zakończyło się sukcesem gospodarzy. RTS Widzew wygrał w sobotę (18 marca) z Motorem Lubawa 2:0. 18 tysięcy kibiców Widzewa nie zawiodło się na swojej drużynie. Jednak większe niż rezultat meczu wrażenie zrobił na kibicach nowoczesny obiekt.

Kibice pamiętający czasy wielkich zwycięstw Widzewa byli po meczu wzruszeni. - Zmiękła mi rura i pojawiły się łzy w oczach. Wreszcie Łódź ma sensowny obiekt. - Powiało wielkim, europejskim światem- dodawali inni. Gorzej oceniany był sam mecz. -Zaledwie przeciętny, zbyt duże były oczekiwania przed tym spotkaniem, chyba piłkarze nie poradzili sobie z ciążącą na nich odpowiedzialnością.

Na historycznym meczu nie mogło zabraknąć legendarnych piłkarzy łódzkiego Widzewa. Wśród nich m.in. Tomasz Łapiński, Wiesław Wraga, Józef Młynarczyk czy obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. - Myślę, ze za 4-5 lat będziemy walczyć o tytuł Mistrza Polski-powiedział Boniek przed meczem do kibiców.

Zobaczmy, jak swój klub dopingowali podczas meczu kibice Widzewa:

Przy okazji kibice pobili rekord Polski w kupnie karnetów na mecze. Na trzecioligowe rozgrywki zakupiono ponad 15 tysięcy wejściówek. Kilka dni przed meczem Klub musiał przerwać sprzedaż. W sumie sprzedano ponad 15 tysięcy karnetów.
Pierwsze bramki na nowym obiekcie zdobyli Mateusz Michalski i Daniel Mąka.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

51 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

51 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 7 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 58 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy