Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Zdjęcie z artykułu: Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew Historyczny mecz Widzewa; Grzegorz Mnich
Ilustracja do artykułu Historyczne zwycięstwo drużyny RTS Widzew

Historyczny mecz w Łodzi. Pierwsze spotkanie na nowym stadionie zakończyło się sukcesem gospodarzy. RTS Widzew wygrał w sobotę (18 marca) z Motorem Lubawa 2:0. 18 tysięcy kibiców Widzewa nie zawiodło się na swojej drużynie. Jednak większe niż rezultat meczu wrażenie zrobił na kibicach nowoczesny obiekt.

Kibice pamiętający czasy wielkich zwycięstw Widzewa byli po meczu wzruszeni. - Zmiękła mi rura i pojawiły się łzy w oczach. Wreszcie Łódź ma sensowny obiekt. - Powiało wielkim, europejskim światem- dodawali inni. Gorzej oceniany był sam mecz. -Zaledwie przeciętny, zbyt duże były oczekiwania przed tym spotkaniem, chyba piłkarze nie poradzili sobie z ciążącą na nich odpowiedzialnością.

Na historycznym meczu nie mogło zabraknąć legendarnych piłkarzy łódzkiego Widzewa. Wśród nich m.in. Tomasz Łapiński, Wiesław Wraga, Józef Młynarczyk czy obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. - Myślę, ze za 4-5 lat będziemy walczyć o tytuł Mistrza Polski-powiedział Boniek przed meczem do kibiców.

Zobaczmy, jak swój klub dopingowali podczas meczu kibice Widzewa:

Przy okazji kibice pobili rekord Polski w kupnie karnetów na mecze. Na trzecioligowe rozgrywki zakupiono ponad 15 tysięcy wejściówek. Kilka dni przed meczem Klub musiał przerwać sprzedaż. W sumie sprzedano ponad 15 tysięcy karnetów.
Pierwsze bramki na nowym obiekcie zdobyli Mateusz Michalski i Daniel Mąka.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

48 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 20 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 21 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 13 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy