Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO] Pierwszy trening piłkarzy Widzewa na nowym stadionie; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO]

To była historyczna chwila. Zawodnicy Widzewa Łódź pierwszy raz trenowali dziś (16 marca) na nowej murawie.

Sobotni inauguracyjny mecz na nowym stadionie przy Piłsudskiego Widzew rozegra przy komplecie publiczności. Na trybunach zasiądzie 17,5 tysiąca kibiców. Na pierwszym treningu piłkarzy była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, ZOBACZCIE WIDEO:

Na inaugurację stadionu i mecz Widzewa z Motorem Lubawą, w sobotę 18 marca, będzie można wchodzić od 16.30. Oczywiście już nie ma żadnego biletu. Dodajmy, że w rundzie wiosennej w ogóle nie będzie łatwo zdobyć bilety na III ligowy mecz. Widzew sprzedał ponad 15 tysięcy karnetów. Oznacza to, że w sprzedaży będzie mniej niż 3 tysięcy wejściówek.

Czytaj też: Widzew Łódź pobił rekord Polski w sprzedaży karnetów i... pierwszy mecz zagra przy pełnych trybunach

 

Całą relację z pierwszego treningu na nowym stadionie Widzewa znajdziecie w materiale AUDIO, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

46 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 18 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 19 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 11 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy