Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO] Pierwszy trening piłkarzy Widzewa na nowym stadionie; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Historyczna chwila! ZOBACZ pierwszy trening zawodników Widzewa Łódź na nowym stadionie! [WIDEO+AUDIO]

To była historyczna chwila. Zawodnicy Widzewa Łódź pierwszy raz trenowali dziś (16 marca) na nowej murawie.

Sobotni inauguracyjny mecz na nowym stadionie przy Piłsudskiego Widzew rozegra przy komplecie publiczności. Na trybunach zasiądzie 17,5 tysiąca kibiców. Na pierwszym treningu piłkarzy była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, ZOBACZCIE WIDEO:

Na inaugurację stadionu i mecz Widzewa z Motorem Lubawą, w sobotę 18 marca, będzie można wchodzić od 16.30. Oczywiście już nie ma żadnego biletu. Dodajmy, że w rundzie wiosennej w ogóle nie będzie łatwo zdobyć bilety na III ligowy mecz. Widzew sprzedał ponad 15 tysięcy karnetów. Oznacza to, że w sprzedaży będzie mniej niż 3 tysięcy wejściówek.

Czytaj też: Widzew Łódź pobił rekord Polski w sprzedaży karnetów i... pierwszy mecz zagra przy pełnych trybunach

 

Całą relację z pierwszego treningu na nowym stadionie Widzewa znajdziecie w materiale AUDIO, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

32 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

44 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 21 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 29 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy