Franciszek Smuda został oficjalnym trenerem Widzewa Łódź: "Charakter klubu musi być kontynuowany, nie mogą wybiec na boisko żelki"

Zdjęcie z artykułu: Franciszek Smuda został oficjalnym trenerem Widzewa Łódź: "Charakter klubu musi być kontynuowany, nie mogą wybiec na boisko żelki" Franciszek Smuda na konferencji prasowej; Nella Krysztofowicz, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Franciszek Smuda został oficjalnym trenerem Widzewa Łódź: "Charakter klubu musi być kontynuowany, nie mogą wybiec na boisko żelki"

Tuż przed pierwszym treningiem z drużyną zarząd Widzewa Łódź zorganizował konferencję prasową z udziałem nowego trenera, Franciszka Smudy.

Nowy trener powoli zapoznaje się ze swoją drużyną. Szkoleniowiec zapewnia, że mimo różnych opinii na temat jego powrotu do Widzewa doprowadzi klub na szczyt tabeli. - Zespół Widzewa słynął z charakteru i ten charakter musi być kontynuowany dalej, nie mogą wybiec na boisko żelki - mówił podczas dzisiejszej konferencji dla mediów. A pierwszy trening odbył się o godz. 18.

Przypomnijmy, że Franciszek Smuda zastąpił dotychczasowego trenera Przemysława Cecherza.

Materiał: Reporterka Nella Krysztofowicz.

Czytaj też: Ruszyło śledztwo w sprawie bójki na A1. Wobec grupy 400. kibiców policja zastosowała broń gładkolufową

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy