Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO] Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Wczorajsze (17 maja) derby Łodzi to była impreza podwyższonego ryzyka. Ściągnięto funkcjonariuszy z dwóch miast, był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter.​ Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis. Tak było na 64. derbach Łodzi. Piłkarze ŁKS grali bez wsparcia swoich fanów, a kibice Widzewa na trybunach stworzyli ciekawsze widowisko niż to piłkarskie na boisku. Po zwinięciu klubowej flagi, na czerwonym tle, kibice utworzyli biały napis "Derby są nasze". Na stadionie była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie materiału:

 

To był mecz podwyższonego ryzyka. W całej Łodzi były wzmożone patrole policji, a w okolicach stadionu stały długie rzędy policyjnych samochodów i ściągnięci z dwóch miast funkcjonariusze gotowi do interwencji. Był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter. Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Czytaj też: Zatrzymani pseudokibice, planowali brutalną napaść na kibiców ŁKS Łódź

 

Tak było na stadionie:

 

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

30 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

42 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 19 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 27 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy