Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO] Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Wczorajsze (17 maja) derby Łodzi to była impreza podwyższonego ryzyka. Ściągnięto funkcjonariuszy z dwóch miast, był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter.​ Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis. Tak było na 64. derbach Łodzi. Piłkarze ŁKS grali bez wsparcia swoich fanów, a kibice Widzewa na trybunach stworzyli ciekawsze widowisko niż to piłkarskie na boisku. Po zwinięciu klubowej flagi, na czerwonym tle, kibice utworzyli biały napis "Derby są nasze". Na stadionie była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie materiału:

 

To był mecz podwyższonego ryzyka. W całej Łodzi były wzmożone patrole policji, a w okolicach stadionu stały długie rzędy policyjnych samochodów i ściągnięci z dwóch miast funkcjonariusze gotowi do interwencji. Był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter. Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Czytaj też: Zatrzymani pseudokibice, planowali brutalną napaść na kibiców ŁKS Łódź

 

Tak było na stadionie:

 

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

52 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 24 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 25 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 17 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy