Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO] Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Derby Łodzi - mecz podwyższonego ryzyka: Armatka wodna, helikopter nad stadionem i zdwojone siły policji. Jak "spisali" się kibice? [AUDIO]

Wczorajsze (17 maja) derby Łodzi to była impreza podwyższonego ryzyka. Ściągnięto funkcjonariuszy z dwóch miast, był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter.​ Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Ponad 17 tysięcy kibiców Widzewa, ogromny doping, piękna oprawa i bezbramkowy remis. Tak było na 64. derbach Łodzi. Piłkarze ŁKS grali bez wsparcia swoich fanów, a kibice Widzewa na trybunach stworzyli ciekawsze widowisko niż to piłkarskie na boisku. Po zwinięciu klubowej flagi, na czerwonym tle, kibice utworzyli biały napis "Derby są nasze". Na stadionie była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie materiału:

 

To był mecz podwyższonego ryzyka. W całej Łodzi były wzmożone patrole policji, a w okolicach stadionu stały długie rzędy policyjnych samochodów i ściągnięci z dwóch miast funkcjonariusze gotowi do interwencji. Był nawet opancerzony wóz z armatką wodną, a nad stadionem latał helikopter. Na szczęście obyło się bez chuligańskich ekscesów​.

Czytaj też: Zatrzymani pseudokibice, planowali brutalną napaść na kibiców ŁKS Łódź

 

Tak było na stadionie:

 

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

6 godz. 49 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

6 godz. 55 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

7 godz. 16 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy