Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi!

Zdjęcie z artykułu: Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi! Wiosna w Łodzi; Jacek Duszyński
Ilustracja do artykułu Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi!

Nadeszła znienacka i bez wielkiego hałasu, niektórzy nawet jej nie zauważyli. ZOBACZCIE, jak wygląda pierwszy dzień astronomicznej wiosny w Łodzi.

Astronomiczna wiosna rozpoczęła się dokładnie o godz. 11.29. Słońce, śpiew ptaków i kolorowe kwiaty - to wszystko przed nami. Dziś jeszcze trochę pochmurno, ale wybraliśmy się na spacer z kamerą i okazało się, że pierwsze oznaki wiosny już są! ZOBACZCIE sami, jak wszystko budzi się do życia! No a od dzisiaj, do przesilenia letniego, czyli 21 czerwca dzień będzie coraz dłuższy.

/wideo: Jacek Duszyński, montaż: Patrycja Szynter

Czytaj też: Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

 

Czy łodzianie dostrzegli wiosnę? To sprawdzała reporterka Radia ESKA Patrycja Szynter, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

55 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

55 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 11 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 2 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy