Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi!

Zdjęcie z artykułu: Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi! Wiosna w Łodzi; Jacek Duszyński
Ilustracja do artykułu Wiosna, ach to ty! [WIDEO+AUDIO] ZOBACZCIE jej pierwsze oznaki w Łodzi!

Nadeszła znienacka i bez wielkiego hałasu, niektórzy nawet jej nie zauważyli. ZOBACZCIE, jak wygląda pierwszy dzień astronomicznej wiosny w Łodzi.

Astronomiczna wiosna rozpoczęła się dokładnie o godz. 11.29. Słońce, śpiew ptaków i kolorowe kwiaty - to wszystko przed nami. Dziś jeszcze trochę pochmurno, ale wybraliśmy się na spacer z kamerą i okazało się, że pierwsze oznaki wiosny już są! ZOBACZCIE sami, jak wszystko budzi się do życia! No a od dzisiaj, do przesilenia letniego, czyli 21 czerwca dzień będzie coraz dłuższy.

/wideo: Jacek Duszyński, montaż: Patrycja Szynter

Czytaj też: Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

 

Czy łodzianie dostrzegli wiosnę? To sprawdzała reporterka Radia ESKA Patrycja Szynter, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

28 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

40 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 17 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy