W Parku Źródliska wystawiane będą przedstawienia teatralne. Na Letniej Scenie Monopolis znani polscy aktorzy [SZCZEGÓŁY]

Zdjęcie z artykułu: W Parku Źródliska wystawiane będą przedstawienia teatralne. Na Letniej Scenie Monopolis znani polscy aktorzy [SZCZEGÓŁY] Letnia Scena Monopolis w Parku Źródliska; /Monopolis
Ilustracja do artykułu W Parku Źródliska wystawiane będą przedstawienia teatralne. Na Letniej Scenie Monopolis znani polscy aktorzy [SZCZEGÓŁY]

Tegoroczna Letnia Scena Monopolis ugości dwa uznane stołeczne teatry. Bezpłatne spektakle zostaną wystawione dla łodzian w zabytkowym parku Źródliska.

To będą wakacje z teatrem. 22 czerwca w Łodzi rusza Letnia Scena Monopolis. Każde z plenerowych przedstawień będzie mogło obejrzeć w Parku Źródliska ponad pół tysiąca widzów. Swoje cztery spektakle wystawią dwa warszawskie tatry - Polski i Kamienica. Na scenie pojawią się znani polscy aktorzy.

Letnią Scenę Monopolis otworzy 22 czerwca o godz. 21:00 “Szkoła Żon” Jacques’a Lassalle’a, w której będziemy mieli okazję zobaczyć dyrektora naczelnego Teatru Polskiego - Andrzeja Seweryna. Łodzianie zapewne najlepiej kojarzą go z kultowego filmu Andrzeja Wajdy “Ziemia Obiecana”, chociaż to tylko jedna z wielu wybitnych kreacji. Obok filmowego Maksa Bauma w spektaklu inaugurującym cykl zobaczymy m.in. Olgierda Łukaszewicza i Annę Cieślak.

Czytaj też: Aplikacja po Piotrkowskiej. Będzie hitem? [AUDIO]

 

Bezpłatne zaproszenia można odbierać od 14 czerwca w recepcji biurowca Forum 76, przy skrzyżowaniu Marszałków, w dni powszednie, w godzinach 10:00 – 18:00.

Więcej o wydarzeniu dowiecie się z materiału AUDIO reporterki Radia ESKA Eli Piotrowskiej:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

49 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 41 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 12 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 19 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy