W Łodzi coraz więcej psów zostaje porzuconych przez swoich właścicieli

Zdjęcie z artykułu: W Łodzi coraz więcej psów zostaje porzuconych przez swoich właścicieli porzucone zwierzęta; arch. łódzkiego schroniska dla zwierząt
Ilustracja do artykułu W Łodzi coraz więcej psów zostaje porzuconych przez swoich właścicieli

Szczególnie fatalnym miesiącem był lipiec. Do schroniska trafiło wtedy prawie 200 czworonogów. Pracownicy łódzkiej placówki alarmują, że psów wciąż przybywa.

Animal Patrol przywoził nawet po 15 psów w ciągu doby-zauważa Marta Olesińska z łódzkiego schroniska dla zwierząt. Większość czworonogów nie została odebrana przez właścicieli. Mieliśmy też kilka przypadków zwierząt znajdowanych w lasach czy przywiązywanych do ławek w parkach.

W ostatnich dniach wiele zwierząt gubiło się właścicielom z powodu burz. Schwytane zwierzęta trafiają do schroniska, dlatego ważne jest, by szukając swojego pupila, sprawdzić właśnie w tej placówce. Niekiedy zguby odnajdują się nawet po kilku tygodniach.

Zguby, a także porzucone zwierzęta można zobaczyć na facebookowym profilu "Pomóż zmienić Schronisko dla Zwierząt w Łodzi"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy