Po Czarnobylu i Prypeci przyjechał sfotografować komórką Łódź [GALERIA ZDJĘĆ] Jak Wam się podobają zdjęcia z EC2?

ec2 11 Zdjęcia EC2 zrobione przez wrocławianina telefonem komórkowym - jak Wam się podobają?
Łódzka elektrociepłownia EC2 okiem Bartosza Malaka / Bartosz Malak/fotokomorka.com
Ilustracja do artykułu: Po Czarnobylu i Prypeci przyjechał sfotografować komórką Łódź [GALERIA ZDJĘĆ] Jak Wam się podobają zdjęcia z EC2?

Fotografuje komórką. Z telefonem odwiedził już około 200 miejsc, w tym Czarnobyl. Bartosz Malak z Wrocławia spełnił jedno ze swoich marzeń i... sfotografował także łódzką elektrociepłownię EC2. ZOBACZCIE galerię zdjęć!

Bartosz Malak fotografuje... komórką.  Jak przekonuje - nie ważny jest sprzęt jakim dysponujemy, ale pasja i zaangażowanie w to, co się robi. - Jestem zdania, że to nie aparat robi zdjęcia, a fotograf-człowiek, który naciska spust - mówi portalowi ESKA INFO Łódź. Z telefonem odwiedził już około dwustu miejsc, w tym Czarnobylską Strefę Zamkniętą czy opuszczone miasto Prypeć, które - jak mówi - po niemal 30 latach wciąż robi niesamowite wrażenie. W maju tego roku - z Wrocławia, w którym mieszka i pracuje przyjechał do Łodzi. Tylko w jednym celu - by zobaczyć na własne oczy oraz sfotografować ten kultowy obiekt industrialny w mieście - nieczynną już elektrownię EC2. - Jako, że jestem ogromnym fanem obiektów przemysłowych, zwłaszcza tych opuszczonych, była to dla mnie nie lada radość - wspomina Bartosz.

Zobacz też: Tu można "dostać po ryju". Które dzielnice Łodzi są najniebezpieczniejsze? Sprawdź w galerii!

Sfotografował EC2 w półtorej godziny

Na sfotografowanie miał zaledwie 1,5 godziny, do zwiedzania natomiast tak duży  około 20 ha kompleks. - Miałem okazję zobaczyć oraz uwiecznić na zdjęciach halę kotłów, które wielkością przypominały raczej małą kamienicę niż piece. Następnie przeszliśmy do hali turbin - ogromnego pomieszczenia z turbogeneratorami, które wytwarzały prąd. W końcu wszedłem do serca elektrociepłowni - sterowni. To niewielkie, owalne, zielone pomieszczenie z wielkim kokpitem po środku. To miejsce zrobiło na mnie największe wrażenie w całym kompleksie. Na koniec miałem możliwość wejść do środka jednej z dwóch 60-metreowych chłodni kominowych - również niesamowite wrażenia oraz widok - opowiedział o wizycie w EC2.

A jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu GALERII zdjęć Bartosza? PISZCIE!

Więcej zdjęć z wypraw Bartosza Malaka znajdziecie na stronie internetowej www.fotokomorka.com i facebooku.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

52 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 44 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 15 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 22 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy