Po Czarnobylu i Prypeci przyjechał sfotografować komórką Łódź [GALERIA ZDJĘĆ] Jak Wam się podobają zdjęcia z EC2?

ec2 11 Zdjęcia EC2 zrobione przez wrocławianina telefonem komórkowym - jak Wam się podobają?
Łódzka elektrociepłownia EC2 okiem Bartosza Malaka / Bartosz Malak/fotokomorka.com
Ilustracja do artykułu: Po Czarnobylu i Prypeci przyjechał sfotografować komórką Łódź [GALERIA ZDJĘĆ] Jak Wam się podobają zdjęcia z EC2?

Fotografuje komórką. Z telefonem odwiedził już około 200 miejsc, w tym Czarnobyl. Bartosz Malak z Wrocławia spełnił jedno ze swoich marzeń i... sfotografował także łódzką elektrociepłownię EC2. ZOBACZCIE galerię zdjęć!

Bartosz Malak fotografuje... komórką.  Jak przekonuje - nie ważny jest sprzęt jakim dysponujemy, ale pasja i zaangażowanie w to, co się robi. - Jestem zdania, że to nie aparat robi zdjęcia, a fotograf-człowiek, który naciska spust - mówi portalowi ESKA INFO Łódź. Z telefonem odwiedził już około dwustu miejsc, w tym Czarnobylską Strefę Zamkniętą czy opuszczone miasto Prypeć, które - jak mówi - po niemal 30 latach wciąż robi niesamowite wrażenie. W maju tego roku - z Wrocławia, w którym mieszka i pracuje przyjechał do Łodzi. Tylko w jednym celu - by zobaczyć na własne oczy oraz sfotografować ten kultowy obiekt industrialny w mieście - nieczynną już elektrownię EC2. - Jako, że jestem ogromnym fanem obiektów przemysłowych, zwłaszcza tych opuszczonych, była to dla mnie nie lada radość - wspomina Bartosz.

Zobacz też: Tu można "dostać po ryju". Które dzielnice Łodzi są najniebezpieczniejsze? Sprawdź w galerii!

Sfotografował EC2 w półtorej godziny

Na sfotografowanie miał zaledwie 1,5 godziny, do zwiedzania natomiast tak duży  około 20 ha kompleks. - Miałem okazję zobaczyć oraz uwiecznić na zdjęciach halę kotłów, które wielkością przypominały raczej małą kamienicę niż piece. Następnie przeszliśmy do hali turbin - ogromnego pomieszczenia z turbogeneratorami, które wytwarzały prąd. W końcu wszedłem do serca elektrociepłowni - sterowni. To niewielkie, owalne, zielone pomieszczenie z wielkim kokpitem po środku. To miejsce zrobiło na mnie największe wrażenie w całym kompleksie. Na koniec miałem możliwość wejść do środka jednej z dwóch 60-metreowych chłodni kominowych - również niesamowite wrażenia oraz widok - opowiedział o wizycie w EC2.

A jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu GALERII zdjęć Bartosza? PISZCIE!

Więcej zdjęć z wypraw Bartosza Malaka znajdziecie na stronie internetowej www.fotokomorka.com i facebooku.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.

10 min
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

16 min
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.

23 min
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?

32 min

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy