Piknik rodzinny zainauguruje rok szkolny w Łodzi

Zdjęcie z artykułu: Piknik rodzinny zainauguruje rok szkolny w Łodzi rodzinny festyn; Urząd Miasta Łodzi
Ilustracja do artykułu Piknik rodzinny zainauguruje rok szkolny w Łodzi

Spektakle i koncerty połączone z targami edukacyjnymi, spotkania autorskie, gry, a przede wszystkim rodzinny festyn głośnego czytania. Te wszystkie atrakcje czekają uczniów na festynie rodzinnym na stadionie Startu.

Tym razem rok szkolny rozpocznie się w Łodzi od mocnego uderzenia-zapowiada  organizator Robert Borkowski. - Będą spotkania z ciekawymi ludźmi, będziemy też dużo czytać. Każdy, kto zechce przyjść, może wejść na scenę i zaprezentować się w głośnym czytaniu. Przewidujemy też dyskusję nad przeczytanymi fragmentami literatury. Warto dodać, że piknik wystartuje w dniu, w którym zorganizowane będzie impreza znana jako Narodowe Czytanie.

Piknik promował będzie łódzkich artystów. - Nie zapraszaliśmy żadnych znanych zespołów. Zaprosiliśmy tych, którzy mogą wejść na scenę i po prostu zaśpiewać. Zaręczam, że usłyszymy ciekawe głosy i ciekawych wykonawców. Przygotowaliśmy też specjalną strefę animacyjną dla dzieci.

Festyn odbędzie się w dniach 2-3 września na stadionie Startu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy