Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Zdjęcie z artykułu: Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką? Na Stawach Jana w Łodzi otwarto park linowy; Grzegorz Mnich/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Park linowy na Stawach Jana w Łodzi otwarty będzie codziennie. Zjazd tyrolką to największa atrakcja w okolicy.

Stumetrowy zjazd tyrolką pokonujemy w dziesięć sekund. Jest to główna atrakcja otwartego w piątek (21 kwietnia) parku linowego na Stawach Jana. - To jest ten punkt, na który każdy czeka. Wielkie oczy, które są na pierwszym podeście zamieniają się w ogromny uśmiech na tym podeście docelowym. Pochylenie jest dosyć duże, więc i prędkość jest całkiem niezła, a na końcu czeka miękki materac, na którym lądujemy - pokazuje teren pomysłodawca Piotr Rusin reporterowi Eski Grzegorzowi Mnichowi.

Zobacz też: Pop'n'Art - nowy lokal na Placu Wolności [ZDJĘCIA]. Wnętrze robi wrażenie, ZOBACZCIE sami!

 

Park podzielony jest na trzy trasy. - Trasa najniższa jest dla dzieci już chodzących - tak na prawdę od dwóch lat. Jest w pełni zabezpieczona siatkami. Trasa średnia i wysoka są trasami z uprzężami i są dla odważniejszych i dla starszych - dodaje Adam Woźniak.

Park linowy na Stawach Jana czynny będzie codziennie od 11 do 17.

Więcej o parku linowym na stawach Jana w materiale WIDEO reportera Eski Grzegorza Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy