Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Zdjęcie z artykułu: Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką? Na Stawach Jana w Łodzi otwarto park linowy; Grzegorz Mnich/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Park linowy na Stawach Jana w Łodzi otwarty będzie codziennie. Zjazd tyrolką to największa atrakcja w okolicy.

Stumetrowy zjazd tyrolką pokonujemy w dziesięć sekund. Jest to główna atrakcja otwartego w piątek (21 kwietnia) parku linowego na Stawach Jana. - To jest ten punkt, na który każdy czeka. Wielkie oczy, które są na pierwszym podeście zamieniają się w ogromny uśmiech na tym podeście docelowym. Pochylenie jest dosyć duże, więc i prędkość jest całkiem niezła, a na końcu czeka miękki materac, na którym lądujemy - pokazuje teren pomysłodawca Piotr Rusin reporterowi Eski Grzegorzowi Mnichowi.

Zobacz też: Pop'n'Art - nowy lokal na Placu Wolności [ZDJĘCIA]. Wnętrze robi wrażenie, ZOBACZCIE sami!

 

Park podzielony jest na trzy trasy. - Trasa najniższa jest dla dzieci już chodzących - tak na prawdę od dwóch lat. Jest w pełni zabezpieczona siatkami. Trasa średnia i wysoka są trasami z uprzężami i są dla odważniejszych i dla starszych - dodaje Adam Woźniak.

Park linowy na Stawach Jana czynny będzie codziennie od 11 do 17.

Więcej o parku linowym na stawach Jana w materiale WIDEO reportera Eski Grzegorza Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

18 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

21 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

23 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

29 min

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy