Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Zdjęcie z artykułu: Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką? Na Stawach Jana w Łodzi otwarto park linowy; Grzegorz Mnich/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Na Stawach Jana otwarto park linowy! [WIDEO] Odważycie się na stumetrowy zjazd tyrolką?

Park linowy na Stawach Jana w Łodzi otwarty będzie codziennie. Zjazd tyrolką to największa atrakcja w okolicy.

Stumetrowy zjazd tyrolką pokonujemy w dziesięć sekund. Jest to główna atrakcja otwartego w piątek (21 kwietnia) parku linowego na Stawach Jana. - To jest ten punkt, na który każdy czeka. Wielkie oczy, które są na pierwszym podeście zamieniają się w ogromny uśmiech na tym podeście docelowym. Pochylenie jest dosyć duże, więc i prędkość jest całkiem niezła, a na końcu czeka miękki materac, na którym lądujemy - pokazuje teren pomysłodawca Piotr Rusin reporterowi Eski Grzegorzowi Mnichowi.

Zobacz też: Pop'n'Art - nowy lokal na Placu Wolności [ZDJĘCIA]. Wnętrze robi wrażenie, ZOBACZCIE sami!

 

Park podzielony jest na trzy trasy. - Trasa najniższa jest dla dzieci już chodzących - tak na prawdę od dwóch lat. Jest w pełni zabezpieczona siatkami. Trasa średnia i wysoka są trasami z uprzężami i są dla odważniejszych i dla starszych - dodaje Adam Woźniak.

Park linowy na Stawach Jana czynny będzie codziennie od 11 do 17.

Więcej o parku linowym na stawach Jana w materiale WIDEO reportera Eski Grzegorza Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

59 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 51 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 22 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 29 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy