Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

kryminały 4 Najciekawsze historie kryminalne
Kryminały w Łodzi / HannahJoe7, pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat... Te mrożące krew w żyłach opowieści osadzone są w Łodzi. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat. Ciarki przechodzą po plecach, kiedy porwany zostaje 6-letni syn poważanego fabrykanta, równie niepokoi zabójstwo funkcjonariusza policji. Akcja tych mrożących krew w żyłach wydarzeń osadzona jest w Łodzi. I choć wiele wydarzeń każe nam się cofnąć w czasie, jawią nam się zupełnie realnie. Zwłaszcza, że w tych historiach mamy do czynienia z zabytkowymi, łódzkimi kamienicami, fabrykami i muralami, które codziennie mijamy...

Zobacz też: Największe zbrodnie w dziejach Łodzi: TOP 6 historii kryminalnych [GALERIA]. Znacie je?

 

Wspólnie z Adamem Szają, dziennikarzem, wydawcą i redaktorem portalu Smak Książki przygotowaliśmy dla Was listę czterech najbardziej wciągających historii kryminalnych, których akcja rozgrywa się w Łodzi. Możemy w nich podziwiać Łódź fabrykancką, ale też współczesną - z najciemniejszymi zakątkami i barwnymi muralami na murach kamienic. Zapraszamy do lektury. 

Lubicie czytać? Zajrzyjcie na fanpage Smaku Książki na Facebooku

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

12 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

15 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

17 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

23 min

Przekonaj Się, Że W Ciąży Ci Do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz] Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy