Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

kryminały 4 Najciekawsze historie kryminalne
Kryminały w Łodzi / HannahJoe7, pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat... Te mrożące krew w żyłach opowieści osadzone są w Łodzi. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat. Ciarki przechodzą po plecach, kiedy porwany zostaje 6-letni syn poważanego fabrykanta, równie niepokoi zabójstwo funkcjonariusza policji. Akcja tych mrożących krew w żyłach wydarzeń osadzona jest w Łodzi. I choć wiele wydarzeń każe nam się cofnąć w czasie, jawią nam się zupełnie realnie. Zwłaszcza, że w tych historiach mamy do czynienia z zabytkowymi, łódzkimi kamienicami, fabrykami i muralami, które codziennie mijamy...

Zobacz też: Największe zbrodnie w dziejach Łodzi: TOP 6 historii kryminalnych [GALERIA]. Znacie je?

 

Wspólnie z Adamem Szają, dziennikarzem, wydawcą i redaktorem portalu Smak Książki przygotowaliśmy dla Was listę czterech najbardziej wciągających historii kryminalnych, których akcja rozgrywa się w Łodzi. Możemy w nich podziwiać Łódź fabrykancką, ale też współczesną - z najciemniejszymi zakątkami i barwnymi muralami na murach kamienic. Zapraszamy do lektury. 

Lubicie czytać? Zajrzyjcie na fanpage Smaku Książki na Facebooku

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

1 godz. 16 min.
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.

1 godz. 49 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

5 godz. 41 min.
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy