Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

kryminały 4 Najciekawsze historie kryminalne
Kryminały w Łodzi / HannahJoe7, pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Łódź: Od tych historii włos jeży się na głowie. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat... Te mrożące krew w żyłach opowieści osadzone są w Łodzi. ZOBACZ GALERIĘ!

W mieście dymiących kominów dzieją się historie, od których włos jeży się na głowie. O dreszcze przyprawia szalony podpalacz i zbrodnia na blondynce, która do złudzenia przypomina inną kobietę sprzed lat. Ciarki przechodzą po plecach, kiedy porwany zostaje 6-letni syn poważanego fabrykanta, równie niepokoi zabójstwo funkcjonariusza policji. Akcja tych mrożących krew w żyłach wydarzeń osadzona jest w Łodzi. I choć wiele wydarzeń każe nam się cofnąć w czasie, jawią nam się zupełnie realnie. Zwłaszcza, że w tych historiach mamy do czynienia z zabytkowymi, łódzkimi kamienicami, fabrykami i muralami, które codziennie mijamy...

Zobacz też: Największe zbrodnie w dziejach Łodzi: TOP 6 historii kryminalnych [GALERIA]. Znacie je?

 

Wspólnie z Adamem Szają, dziennikarzem, wydawcą i redaktorem portalu Smak Książki przygotowaliśmy dla Was listę czterech najbardziej wciągających historii kryminalnych, których akcja rozgrywa się w Łodzi. Możemy w nich podziwiać Łódź fabrykancką, ale też współczesną - z najciemniejszymi zakątkami i barwnymi muralami na murach kamienic. Zapraszamy do lektury. 

Lubicie czytać? Zajrzyjcie na fanpage Smaku Książki na Facebooku

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy