Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO] Parkometr; fot. Zarząd Dróg Miejskich
Ilustracja do artykułu Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zamiast tradycyjnego parkomatu - telefon komórkowy. Mieszkańców do korzystania z mobilnych aplikacji zachęca Zarząd Dróg i Transportu. Jak zapewnia, zaoszczędzi to kierowcom czasu przy zakupie biletu parkingowego.    

Kierowca, aby zakupić bilet musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. - Jeśli chodzi o abonamenty roczne, wystarczy wejść na naszą stronę Zarządu Dróg i Transportu, przejść do elektronicznych płatności, gdzie dokonamy zakupu. Należy go później wydrukować- poinformował Tomasz Andrzejewski, rzecznik prasowy ZDiT. - Jeśli taki abonament nie został wydrukowany, kontroler sprawdzi w systemie czy takowy został zakupiony.

Jakie jeszcze możliwości dają nam aplikacje mobilne? Informacje zebrała Nella Krysztofowicz

Dobra wiadomość dla łodzian. ZDiT nie planuje na ten rok podwyżek za abonament i bilety parkingowe. Przypomnijmy, że abonament roczny w strefie A kosztuje 2500 złotych, zaś w strefie B 1500 zł.

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy