Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO] Parkometr; fot. Zarząd Dróg Miejskich
Ilustracja do artykułu Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zamiast tradycyjnego parkomatu - telefon komórkowy. Mieszkańców do korzystania z mobilnych aplikacji zachęca Zarząd Dróg i Transportu. Jak zapewnia, zaoszczędzi to kierowcom czasu przy zakupie biletu parkingowego.    

Kierowca, aby zakupić bilet musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. - Jeśli chodzi o abonamenty roczne, wystarczy wejść na naszą stronę Zarządu Dróg i Transportu, przejść do elektronicznych płatności, gdzie dokonamy zakupu. Należy go później wydrukować- poinformował Tomasz Andrzejewski, rzecznik prasowy ZDiT. - Jeśli taki abonament nie został wydrukowany, kontroler sprawdzi w systemie czy takowy został zakupiony.

Jakie jeszcze możliwości dają nam aplikacje mobilne? Informacje zebrała Nella Krysztofowicz

Dobra wiadomość dla łodzian. ZDiT nie planuje na ten rok podwyżek za abonament i bilety parkingowe. Przypomnijmy, że abonament roczny w strefie A kosztuje 2500 złotych, zaś w strefie B 1500 zł.

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

43 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

43 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

59 min
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 50 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy