Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO] Parkometr; fot. Zarząd Dróg Miejskich
Ilustracja do artykułu Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zamiast tradycyjnego parkomatu - telefon komórkowy. Mieszkańców do korzystania z mobilnych aplikacji zachęca Zarząd Dróg i Transportu. Jak zapewnia, zaoszczędzi to kierowcom czasu przy zakupie biletu parkingowego.    

Kierowca, aby zakupić bilet musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. - Jeśli chodzi o abonamenty roczne, wystarczy wejść na naszą stronę Zarządu Dróg i Transportu, przejść do elektronicznych płatności, gdzie dokonamy zakupu. Należy go później wydrukować- poinformował Tomasz Andrzejewski, rzecznik prasowy ZDiT. - Jeśli taki abonament nie został wydrukowany, kontroler sprawdzi w systemie czy takowy został zakupiony.

Jakie jeszcze możliwości dają nam aplikacje mobilne? Informacje zebrała Nella Krysztofowicz

Dobra wiadomość dla łodzian. ZDiT nie planuje na ten rok podwyżek za abonament i bilety parkingowe. Przypomnijmy, że abonament roczny w strefie A kosztuje 2500 złotych, zaś w strefie B 1500 zł.

Najnowsze newsy eska.pl

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?

19 stycznia 2017, 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.

19 stycznia 2017, 16:10
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy