Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO] Parkometr; fot. Zarząd Dróg Miejskich
Ilustracja do artykułu Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zamiast tradycyjnego parkomatu - telefon komórkowy. Mieszkańców do korzystania z mobilnych aplikacji zachęca Zarząd Dróg i Transportu. Jak zapewnia, zaoszczędzi to kierowcom czasu przy zakupie biletu parkingowego.    

Kierowca, aby zakupić bilet musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. - Jeśli chodzi o abonamenty roczne, wystarczy wejść na naszą stronę Zarządu Dróg i Transportu, przejść do elektronicznych płatności, gdzie dokonamy zakupu. Należy go później wydrukować- poinformował Tomasz Andrzejewski, rzecznik prasowy ZDiT. - Jeśli taki abonament nie został wydrukowany, kontroler sprawdzi w systemie czy takowy został zakupiony.

Jakie jeszcze możliwości dają nam aplikacje mobilne? Informacje zebrała Nella Krysztofowicz

Dobra wiadomość dla łodzian. ZDiT nie planuje na ten rok podwyżek za abonament i bilety parkingowe. Przypomnijmy, że abonament roczny w strefie A kosztuje 2500 złotych, zaś w strefie B 1500 zł.

Najnowsze newsy eska.pl

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

19 lutego 2017, 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!

19 lutego 2017, 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.

19 lutego 2017, 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    

19 lutego 2017, 16:11
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy