Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO] Parkometr; fot. Zarząd Dróg Miejskich
Ilustracja do artykułu Łatwiejsze parkowanie? Zapłać telefonem komórkowym! [AUDIO]

Zamiast tradycyjnego parkomatu - telefon komórkowy. Mieszkańców do korzystania z mobilnych aplikacji zachęca Zarząd Dróg i Transportu. Jak zapewnia, zaoszczędzi to kierowcom czasu przy zakupie biletu parkingowego.    

Kierowca, aby zakupić bilet musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. - Jeśli chodzi o abonamenty roczne, wystarczy wejść na naszą stronę Zarządu Dróg i Transportu, przejść do elektronicznych płatności, gdzie dokonamy zakupu. Należy go później wydrukować- poinformował Tomasz Andrzejewski, rzecznik prasowy ZDiT. - Jeśli taki abonament nie został wydrukowany, kontroler sprawdzi w systemie czy takowy został zakupiony.

Jakie jeszcze możliwości dają nam aplikacje mobilne? Informacje zebrała Nella Krysztofowicz

Dobra wiadomość dla łodzian. ZDiT nie planuje na ten rok podwyżek za abonament i bilety parkingowe. Przypomnijmy, że abonament roczny w strefie A kosztuje 2500 złotych, zaś w strefie B 1500 zł.

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

58 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 23 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy