Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

Gok Wan w Łodzi 15 Gok Wan rozkręcał imprezę w łódzkim Klubie Lordis [ZDJĘCIA]
14 Gok Wan Tour w Klubie Lordis / Klub Lordis, ul. Piotrkowska 102
Ilustracja do artykułu: Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

Gok Wan znany do tej pory jako stylista i projektant mody, w weekend zawitał do Klubu Lordi's w Łodzi jako DJ. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

Studiował aktorstwo w prestiżowej Central School of Speech and Drama w Londynie, jednak szybko odkrył, że jego prawdziwym powołaniem jest moda. Zanim zajął się na poważnie stylizacją, swoja karierę rozpoczynał od fryzjerstwa i makijażu. Kilka lat później kreował styl wielu gwiazd i modelek do sesji mody w prestiżowych magazynach. Popularność zyskał dzięki telewizyjnemu programowi "Jak dobrze wyglądać nago". A mowa oczywiście o Gok Wanie. To barwna postać, nie dziwi zatem fakt, że ostatnio poszedł w... muzykę. Do Łodzi zawitał w ramach "Gok Wan DJ Tour". ZOBACZCIE, co się działo w Klubie Lordi's!

Aby być na bieżąco z imprezami na Piotrkowskiej 102 zaglądajcie na fanpage Klubu Lordi's.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

23 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

35 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 12 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy