Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

Gok Wan w Łodzi 15 Gok Wan rozkręcał imprezę w łódzkim Klubie Lordis [ZDJĘCIA]
14 Gok Wan Tour w Klubie Lordis / Klub Lordis, ul. Piotrkowska 102
Ilustracja do artykułu: Gok Wan w Łodzi [ZDJĘCIA]. Rozkręcał imprezę w Klubie Lordi's jako DJ!

Gok Wan znany do tej pory jako stylista i projektant mody, w weekend zawitał do Klubu Lordi's w Łodzi jako DJ. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

Studiował aktorstwo w prestiżowej Central School of Speech and Drama w Londynie, jednak szybko odkrył, że jego prawdziwym powołaniem jest moda. Zanim zajął się na poważnie stylizacją, swoja karierę rozpoczynał od fryzjerstwa i makijażu. Kilka lat później kreował styl wielu gwiazd i modelek do sesji mody w prestiżowych magazynach. Popularność zyskał dzięki telewizyjnemu programowi "Jak dobrze wyglądać nago". A mowa oczywiście o Gok Wanie. To barwna postać, nie dziwi zatem fakt, że ostatnio poszedł w... muzykę. Do Łodzi zawitał w ramach "Gok Wan DJ Tour". ZOBACZCIE, co się działo w Klubie Lordi's!

Aby być na bieżąco z imprezami na Piotrkowskiej 102 zaglądajcie na fanpage Klubu Lordi's.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

52 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

52 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 8 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy