ESKA Summer City 2017 w Łodzi: ZOBACZCIE ZDJĘCIA z weekendu i sprawdźcie, gdzie znajdziecie nas w tym tygodniu!

eska summer city 2017 12 Tak wyglądał weekend z ESKA Summer City w Łodzi! [ZDJĘCIA]
11 Tak wyglądał weekend z ESKA Summer City w Łodzi! / ESKA Summer City 2017
Ilustracja do artykułu: ESKA Summer City 2017 w Łodzi: ZOBACZCIE ZDJĘCIA z weekendu i sprawdźcie, gdzie znajdziecie nas w tym tygodniu!

Na ulicach Łodzi trwa akcja ESKA Summer City. Zobaczcie, jak bawiliśmy się w weekend i sprawdźcie, gdzie spotkacie nas w tym tygodniu!

Zdjęcia z weekendu już w galerii, a gdzie spotkacie nas w tym tygodniu? Ekipa ESKA Summer City, jak zwykle pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Będziemy patrolować m.in. na Piotrkowskiej i w klubach: Czekolada, Lordi's, Soda czy też w Krańcówce, a także na plaży w Manufakturze, na Polówkach czy też w Porcie Łódź oraz w Aquaparku Fala.

O tym, gdzie szukać letniego patrolu ESKA Summer City możecie dowiedzieć się słuchając radia. Już od godz. 16, Kurzela, Bogdan i Błażewicz, w programie Wrzuć na Luz dostarczają Wam codziennej dawki informacji o akcji. Warto ich słuchać, bo tegorocznej akcji towarzyszy też rozdawanie darmowego tankowania (na antenie), a także specjalne spotkania ze słuchaczami!

Relacje z ESKA Summer City 2017 znajdziecie TUTAJ!<<

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

1 godz. 0 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 32 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 33 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 25 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy