Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików!

Zdjęcie z artykułu: Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików! Czym Łódź zasłynęła na YouTubie?; You Tube
Ilustracja do artykułu Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików!

Zrobiliśmy przegląd najpopularniejszych na YouTubie filmików z Łodzi. Czym zasłynęliśmy w sieci? ZOBACZCIE sami!

Postanowiliśmy sprawdzić, jak Łódź wypada na jednej z najpopularniejszych platform wideo. Co zobaczyły i usłyszały o naszym mieście setki tysięcy, a nawet miliony internautów? Niektóre pozycje wręcz... zaskakują - tak treścią, jak i ilością wyświetleń. Zaczynamy od pozycji, która ma blisko 250 tys. wyświetleń, a kończymy faworytem, który w ciągu 2 lat obejrzało ponad 2,5 miliona (!) osób. To, co znaleźliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, ZOBACZCIE sami:

Czytaj też: Łódź, jak prawdziwa metropolia! Oto 10 europejskich stolic, które są od niej mniejsze! [GALERIA]

 

Miejsce 10

Pamiętacie te tłumy na otwarciu Sukcesji? Teraz o takie trudno...

 

Miejsce 9

Miejsce 9., to dowód na to, że Łódź bywa "happy". Warto do tego filmiku powracać:

 

Miejsce 8

Wypowiedź kibica Widzewa Łódź na zakończenie Marszu Niepodległości.

 

Miejsce 7

Ten filmik zdobył ogromną popularność w krótkim czasie. A mowa o remake'u słynnej sceny z filmu "Ajlawiu". Tym razem Cezary Pazura jest pod wrażeniem zmian i nowego dworca Łódź Fabryczna. Oby tak dalej!

 

Miejsce 6

Podczas derbów Łodzi, od zawsze, niebezpiecznie było nie tylko na meczu, ale także przed oraz po, nie tylko w obrębie stadionu.

 

Miejsce 5

Motocyklowa eskorta ślubna, rok 2002, ponad 600 tysięcy wyświetleń.

 

Miejsce 4

Nieśmiertelna scena z filmu "Ajlawiu"... Nie raz używana przez internautów jako komentarz rzeczywistości. Na szczęście coraz rzadziej, bo Łódź zmienia się na lepsze, ładniejsze i przyjemniejsze.

 

Miejsce 3

Śmiało można rzec, że ten filmik... "rozwala system". Tu nie potrzeba słów, to po prostu trzeba zobaczyć...

 

Miejsce 2

Ze zgrozą oglądamy to wideo. Całe szczęście pretekstów do chuligańskich rozrób jest teraz o wiele mniej. Oby pozostały w sferze wspomnień...

 

Miejsce 1

Nauka pływania niemowlaka... Sami zastanawiamy się nad fenomenem tego filmiku, który ma... ponad 2,5 miliona (!) wyświetleń na przestrzeni 2 lat. Nie mamy pojęcia, o co chodzi. Może Wy wiecie?

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

55 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

55 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 11 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 2 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy