Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików!

Zdjęcie z artykułu: Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików! Czym Łódź zasłynęła na YouTubie?; You Tube
Ilustracja do artykułu Czym Łódź zasłynęła na YouTubie? [WIDEO] ZOBACZ 10 najchętniej oglądanych filmików!

Zrobiliśmy przegląd najpopularniejszych na YouTubie filmików z Łodzi. Czym zasłynęliśmy w sieci? ZOBACZCIE sami!

Postanowiliśmy sprawdzić, jak Łódź wypada na jednej z najpopularniejszych platform wideo. Co zobaczyły i usłyszały o naszym mieście setki tysięcy, a nawet miliony internautów? Niektóre pozycje wręcz... zaskakują - tak treścią, jak i ilością wyświetleń. Zaczynamy od pozycji, która ma blisko 250 tys. wyświetleń, a kończymy faworytem, który w ciągu 2 lat obejrzało ponad 2,5 miliona (!) osób. To, co znaleźliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, ZOBACZCIE sami:

Czytaj też: Łódź, jak prawdziwa metropolia! Oto 10 europejskich stolic, które są od niej mniejsze! [GALERIA]

 

Miejsce 10

Pamiętacie te tłumy na otwarciu Sukcesji? Teraz o takie trudno...

 

Miejsce 9

Miejsce 9., to dowód na to, że Łódź bywa "happy". Warto do tego filmiku powracać:

 

Miejsce 8

Wypowiedź kibica Widzewa Łódź na zakończenie Marszu Niepodległości.

 

Miejsce 7

Ten filmik zdobył ogromną popularność w krótkim czasie. A mowa o remake'u słynnej sceny z filmu "Ajlawiu". Tym razem Cezary Pazura jest pod wrażeniem zmian i nowego dworca Łódź Fabryczna. Oby tak dalej!

 

Miejsce 6

Podczas derbów Łodzi, od zawsze, niebezpiecznie było nie tylko na meczu, ale także przed oraz po, nie tylko w obrębie stadionu.

 

Miejsce 5

Motocyklowa eskorta ślubna, rok 2002, ponad 600 tysięcy wyświetleń.

 

Miejsce 4

Nieśmiertelna scena z filmu "Ajlawiu"... Nie raz używana przez internautów jako komentarz rzeczywistości. Na szczęście coraz rzadziej, bo Łódź zmienia się na lepsze, ładniejsze i przyjemniejsze.

 

Miejsce 3

Śmiało można rzec, że ten filmik... "rozwala system". Tu nie potrzeba słów, to po prostu trzeba zobaczyć...

 

Miejsce 2

Ze zgrozą oglądamy to wideo. Całe szczęście pretekstów do chuligańskich rozrób jest teraz o wiele mniej. Oby pozostały w sferze wspomnień...

 

Miejsce 1

Nauka pływania niemowlaka... Sami zastanawiamy się nad fenomenem tego filmiku, który ma... ponad 2,5 miliona (!) wyświetleń na przestrzeni 2 lat. Nie mamy pojęcia, o co chodzi. Może Wy wiecie?

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

28 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

40 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 17 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy