10 nowych miejsc w Łodzi, do których warto zajrzeć [GALERIA ZDJĘĆ]. Sprawdź nowe kawiarnie, restauracje i knajpy

nowe lokale w Łodzi 10 10 nowych lokali w Łodzi [LISTA] SPRAWDŹ TE MIEJSCA!
Nowe lokale w Łodzi / facebook
Ilustracja do artykułu: 10 nowych miejsc w Łodzi, do których warto zajrzeć [GALERIA ZDJĘĆ]. Sprawdź nowe kawiarnie, restauracje i knajpy

Nowych knajp, kawiarni i restauracji przybywa w Łodzi jak grzybów po deszczu. Sprawdź je!

Przez zaledwie kilka miesięcy w Łodzi powstało co najmniej kilkanaście nowych lokali. Większość z nich usytuowanych jest w centrum miasta. Są wśród nich miejsca z kuchnią azjatycką, włoską, polską, a także kawiarnie, cukiernie czy też lokal dla wegan. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10. najciekawszych propozycji. Ich adresy znajdziecie w GALERII!

Czytaj też: Najlepsze pizzerie w Łodzi! Musicie je odwiedzić! [Top 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy