Zuchwała kradzież roweru na Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

rower 2 Tak wygląda skradziony rower [ZDJĘCIA]
Skradziony rower / Mateusz Kuligowski
Ilustracja do artykułu: Zuchwała kradzież roweru na Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

W sobotę (17 czerwca) po południu, na ul. Piotrkowskiej, skradziono rower. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Zuchwała kradzież miała miejsce około godz. 17.30 przy Piotrkowskiej 115, nieopodal Pasażu Schillera. Przy "Żabce" skradziono granatowy rower "AFFIX". Jak opisuje sprawcę właściciel roweru - był to mężczyzna około 50-60 lat. Mężczyzna miał siwe, ulizane włosy, ubrany był w czarną kurtkę, ciemne spodnie, miał czarny plecak.

Sprawa została zgłoszona na Komisariat I Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30. Jeśli byliście świadkami kradzieży lub rozpoznajecie rower, możecie zgłaszać się do dyżurnego.

Czytaj też: Długi weekend w woj. łódzkim zebrał żniwo [STATYSTYKI]. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku pod Strykowem

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

41 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 33 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 4 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 11 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy