Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zdjęcie z artykułu: Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem Mężczyznę uratowano w ostatniej chwili; pixabay.com /CC0 fot. Jfulgham
Ilustracja do artykułu Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zgierscy policjanci w ostatniej chwili zdjęli z torów mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców Zgierza może próbować popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. Służby rozpoczęły poszukiwania w rejonie dworca Zgierz Północ, kierując się wzdłuż torowiska w kierunku Grotnik. Jak opisuje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w pewnym momencie policjanci usłyszeli odgłos syreny z nadjeżdżającego pociągu i pobiegli w stronę dochodzącego odgłosu. Za zakrętem zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który znajdował się około 300 metrów przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli go z torów. Decyzją lekarza 35-latek trafił do szpitala.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

8 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

11 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

13 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

19 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy