Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zdjęcie z artykułu: Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem Mężczyznę uratowano w ostatniej chwili; pixabay.com /CC0 fot. Jfulgham
Ilustracja do artykułu Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zgierscy policjanci w ostatniej chwili zdjęli z torów mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców Zgierza może próbować popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. Służby rozpoczęły poszukiwania w rejonie dworca Zgierz Północ, kierując się wzdłuż torowiska w kierunku Grotnik. Jak opisuje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w pewnym momencie policjanci usłyszeli odgłos syreny z nadjeżdżającego pociągu i pobiegli w stronę dochodzącego odgłosu. Za zakrętem zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który znajdował się około 300 metrów przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli go z torów. Decyzją lekarza 35-latek trafił do szpitala.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

55 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

55 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 11 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 2 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy