Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zdjęcie z artykułu: Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem Mężczyznę uratowano w ostatniej chwili; pixabay.com /CC0 fot. Jfulgham
Ilustracja do artykułu Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zgierscy policjanci w ostatniej chwili zdjęli z torów mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców Zgierza może próbować popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. Służby rozpoczęły poszukiwania w rejonie dworca Zgierz Północ, kierując się wzdłuż torowiska w kierunku Grotnik. Jak opisuje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w pewnym momencie policjanci usłyszeli odgłos syreny z nadjeżdżającego pociągu i pobiegli w stronę dochodzącego odgłosu. Za zakrętem zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który znajdował się około 300 metrów przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli go z torów. Decyzją lekarza 35-latek trafił do szpitala.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

27 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

39 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 16 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy