Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zdjęcie z artykułu: Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem Mężczyznę uratowano w ostatniej chwili; pixabay.com /CC0 fot. Jfulgham
Ilustracja do artykułu Zgierz: Mężczyzna uratowany 300 metrów przed pędzącym pociągiem

Zgierscy policjanci w ostatniej chwili zdjęli z torów mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców Zgierza może próbować popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. Służby rozpoczęły poszukiwania w rejonie dworca Zgierz Północ, kierując się wzdłuż torowiska w kierunku Grotnik. Jak opisuje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w pewnym momencie policjanci usłyszeli odgłos syreny z nadjeżdżającego pociągu i pobiegli w stronę dochodzącego odgłosu. Za zakrętem zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który znajdował się około 300 metrów przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli go z torów. Decyzją lekarza 35-latek trafił do szpitala.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

1 godz. 2 min.
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 54 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 25 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 32 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy