Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO] Piotr Bielski - Jogin Śmiechu; fot. Patrycja Szynter / Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO]

Reporterka Eski wybrała się na zajęcia z jogi śmiechu, które odbywają się co środę w „Pracowni” w Zgierzu. Posłuchajcie relacji.

Na tych zajęciach można śmiać się w głos albo chichotać pod nosem. Mieszkańcy województwa łódzkiego ćwiczą jogę śmiechu, która pozytywnie wpływa na na ciało i ducha. Bezpłatne zajęcia z jogi śmiechu odbywają się co środę w „Pracowni" w Zgierzu (link do wydarzenia).

Polecamy też: Pomnik Ferdynanda Wspaniałego odsłonięto przed Galerią Łódzką [ZDJĘCIA, AUDIO]

Uczestnicy zajęć podkreślają zgodnie, że warto przyjść, bo podczas śmiechu rozluźniamy się, pozbywamy stresu. W dodatku łatwiej się śmiać w grupie. - Dzieci śmieją się około 300-400 razy dziennie, podczas gdy dorośli około 10 razy. Chodzi więc o to, abyśmy odblokowali w sobie dziecięcą radość zabawy. Okazuje się, że można ją odblokować, jednocześnie pozostając odpowiedzialnymi dorosłymi osobami - wyjaśnia Piotr Bielski, Jogin Śmiechu.

Posłuchajcie ciekawego materiału reporterki Eski, Patrycji Szynter:

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

44 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 36 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 7 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 14 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy