Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO] Piotr Bielski - Jogin Śmiechu; fot. Patrycja Szynter / Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Zajęcia z jogi śmiechu. „Nie ma bardziej zaraźliwej czynności” [AUDIO]

Reporterka Eski wybrała się na zajęcia z jogi śmiechu, które odbywają się co środę w „Pracowni” w Zgierzu. Posłuchajcie relacji.

Na tych zajęciach można śmiać się w głos albo chichotać pod nosem. Mieszkańcy województwa łódzkiego ćwiczą jogę śmiechu, która pozytywnie wpływa na na ciało i ducha. Bezpłatne zajęcia z jogi śmiechu odbywają się co środę w „Pracowni" w Zgierzu (link do wydarzenia).

Polecamy też: Pomnik Ferdynanda Wspaniałego odsłonięto przed Galerią Łódzką [ZDJĘCIA, AUDIO]

Uczestnicy zajęć podkreślają zgodnie, że warto przyjść, bo podczas śmiechu rozluźniamy się, pozbywamy stresu. W dodatku łatwiej się śmiać w grupie. - Dzieci śmieją się około 300-400 razy dziennie, podczas gdy dorośli około 10 razy. Chodzi więc o to, abyśmy odblokowali w sobie dziecięcą radość zabawy. Okazuje się, że można ją odblokować, jednocześnie pozostając odpowiedzialnymi dorosłymi osobami - wyjaśnia Piotr Bielski, Jogin Śmiechu.

Posłuchajcie ciekawego materiału reporterki Eski, Patrycji Szynter:

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

44 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 5 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 22 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 42 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy