Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę Laura Krajewska; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

14-letnia Laura Krajewska ostatni raz widziana była w poniedziałek, 29 maja. Szuka jej rodzina i policja. Dziewczyna jest chora na cukrzycę.

Laura wyszła z domu przy ul. Żeromskiego w Łodzi w poniedziałek (29 maja) około godz. 00:30. Ubrana była w zieloną bluzę z kapturem i jasne jeansowe spodnie, miała przy sobie różową torbę podróżną przełożoną przez szyję. 14-latka jest chora na cukrzycę. Jest podejrzenie, że może być w Koszalinie.

Rysopis zaginionej: Wzrost 160 cm, waga 75-80 kg, sylwetka krępa, otyła, włosy ciemny blond, zaczesane w kok, oczy zielone, twarz owalna, uszy przylegające, nos zadarty.

Czytaj też: Pijana 23-latka zajmowała się małymi dziećmi. Przy ruchliwej ulicy zauważyli ją policjanci

 


Wszystkich, którzy mogliby przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej policja prosi o kontakt IV Komisariatem KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 pod nr tel 665-23-46 (w godz 8-16) lub 997.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

46 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 7 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 24 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 44 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy