Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę Laura Krajewska; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

14-letnia Laura Krajewska ostatni raz widziana była w poniedziałek, 29 maja. Szuka jej rodzina i policja. Dziewczyna jest chora na cukrzycę.

Laura wyszła z domu przy ul. Żeromskiego w Łodzi w poniedziałek (29 maja) około godz. 00:30. Ubrana była w zieloną bluzę z kapturem i jasne jeansowe spodnie, miała przy sobie różową torbę podróżną przełożoną przez szyję. 14-latka jest chora na cukrzycę. Jest podejrzenie, że może być w Koszalinie.

Rysopis zaginionej: Wzrost 160 cm, waga 75-80 kg, sylwetka krępa, otyła, włosy ciemny blond, zaczesane w kok, oczy zielone, twarz owalna, uszy przylegające, nos zadarty.

Czytaj też: Pijana 23-latka zajmowała się małymi dziećmi. Przy ruchliwej ulicy zauważyli ją policjanci

 


Wszystkich, którzy mogliby przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej policja prosi o kontakt IV Komisariatem KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 pod nr tel 665-23-46 (w godz 8-16) lub 997.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

39 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 31 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 2 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 9 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy