Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie

Zdjęcie z artykułu: Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie 23-letniemu mężczyźnie grozi 5 lat więzienia; Policja/KWP Łódź
Ilustracja do artykułu Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie

Na dyskotece w Uniejowie, 24-latek został zaatakowany nożem przez innego uczestnika imprezy. Napadnięty mężczyzna z raną ciętą okolic klatki piersiowej trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, tuż po północy na dyskotece w Uniejowie, gdzie 24-latek bawił się wraz ze swoimi znajomymi. Jak opisuje policja, w pewnej chwili został zaatakowany nożem przez innego uczestnika imprezy. Na miejsce wezwano załogę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala w Poddębicach. Na szczęście 24-latkowi nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kryminalni z Poddębic ustalili, że podczas trwania imprezy, na terenie dyskoteki, kiedy 24-latek wychodził z lokalu został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej przez innego uczestnika imprezy. 23-letni sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Czytaj też: Łódź: Pożar przy ul. Orlej. Palił się budynek dawnego browaru

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

54 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 46 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 17 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 24 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy