Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

Policjanci poszukują kobiety, która w listopadzie w sklepie "Żabka" przy ul.Kilińskiego 153 zapłaciła za zakupy kradzionymi kartami bankowymi.

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pomieszczeń spółki dokonanej 25 listopada 2016 r. Sprawca zabrał gotówkę oraz karty bankowe. Ustalono, że dzień później w "Żabce" przy ul. Kilińskiego 153, skradzionymi podczas włamania kartami, płacąc za zakupy, posłużyła się nieznana kobieta. Jej wizerunek został zarejestrowany przez sklepowy monitoring:

Zdjęcie z artykułu: Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję! Poszukiwana; Zdjęcie z monitoringu sklepowego
Ilustracja do artykułu Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

 

Rysopis poszukiwanej: kobieta w wieku około 30 lat. Ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem, szarą czapkę i materiałowy szalik.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanej lub miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 pod całodobowym numerem telefonu: 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

Czytaj też: TOP 10 kobiet przestępczyń poszukiwanych w Łodzi [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

57 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 22 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy