Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

Policjanci poszukują kobiety, która w listopadzie w sklepie "Żabka" przy ul.Kilińskiego 153 zapłaciła za zakupy kradzionymi kartami bankowymi.

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pomieszczeń spółki dokonanej 25 listopada 2016 r. Sprawca zabrał gotówkę oraz karty bankowe. Ustalono, że dzień później w "Żabce" przy ul. Kilińskiego 153, skradzionymi podczas włamania kartami, płacąc za zakupy, posłużyła się nieznana kobieta. Jej wizerunek został zarejestrowany przez sklepowy monitoring:

Zdjęcie z artykułu: Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję! Poszukiwana; Zdjęcie z monitoringu sklepowego
Ilustracja do artykułu Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

 

Rysopis poszukiwanej: kobieta w wieku około 30 lat. Ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem, szarą czapkę i materiałowy szalik.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanej lub miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 pod całodobowym numerem telefonu: 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

Czytaj też: TOP 10 kobiet przestępczyń poszukiwanych w Łodzi [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

44 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

44 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 0 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 51 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy