Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

Policjanci poszukują kobiety, która w listopadzie w sklepie "Żabka" przy ul.Kilińskiego 153 zapłaciła za zakupy kradzionymi kartami bankowymi.

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pomieszczeń spółki dokonanej 25 listopada 2016 r. Sprawca zabrał gotówkę oraz karty bankowe. Ustalono, że dzień później w "Żabce" przy ul. Kilińskiego 153, skradzionymi podczas włamania kartami, płacąc za zakupy, posłużyła się nieznana kobieta. Jej wizerunek został zarejestrowany przez sklepowy monitoring:

Zdjęcie z artykułu: Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję! Poszukiwana; Zdjęcie z monitoringu sklepowego
Ilustracja do artykułu Za zakupy płaciła kradzionymi kartami. Kojarzysz kobietę ze ZDJĘCIA? Jest poszukiwana przez policję!

 

Rysopis poszukiwanej: kobieta w wieku około 30 lat. Ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem, szarą czapkę i materiałowy szalik.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanej lub miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 pod całodobowym numerem telefonu: 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

Czytaj też: TOP 10 kobiet przestępczyń poszukiwanych w Łodzi [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy