URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty

Zdjęcie z artykułu: URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty; fot. UM Łódź - www.uml.lodz.pl
Ilustracja do artykułu URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty

593. urodziny Łodzi będziemy obchodzić w dniach 29-31 lipca. Sprawdźcie wszystkie atrakcje, jakie będą dostępne w tych dniach.

Koncerty w urodziny Łodzi

Urodziny Łodzi 2016 to przede wszystkim solidna dawka muzyki. Czekają nas koncerty wielu świetnych zespołów, m.in. Lady Pank i Enej. Poniżej program (line-up) występów:

Piątek, 29 lipca:

  • godz. 20.00-23.00 - Dwa Sławy, Ten Typ Mes, Gooral; Plac Wolności

Sobota 30 lipca:

  • godz. 18.00-20.30 - Feel, Enej; Manufaktura
  • godz. 21.10-24.00 - Jamal, Lady Pank; Plac Wolności

Szczegółowe informacje o koncertach znajdziecie w naszym oddzielnym materiale: Urodziny Łodzi 2016: SPRAWDŹ PROGRAM [KONCERTY]

Urodziny Łodzi to liczne atrakcje

Tor kartingowy

  • Specjalny tor kartingowy będzie dostępny dla mieszkańców Łodzi w dniach 30-31 lipca (w godz. 12.00-20.00) w Al. Kościuszki (odcinek pomiędzy Radwańską a Żwirki).


Loty balonem

  • To rozrywka dla całej rodziny. Widokowe loty balonami na uwięzi (na wysokość 30 metrów) będą się odbywać wieczorami Balony będą ustawione na pl. Dąbrowskiego i na parkingu przy Atlas Arenie.

Atrakcje na ulicy Piotrkowskiej

  • Na ul. Piotrkowskiej czekają nas plenerowe spektakle Teatru Pinokio, mistrzostwa polski w koszykówce 3x3, zawody baristów, a także animacje dla dzieci. Z kolei Klaudia Budny (finalistka programu „Masterchef”) poprowadzi zajęcia kulinarne (Piotrkowska 217). W ramach urodzin Łodzi na Piotrkowskiej odbywać się będą także pokazy tańca, otwarte zajęcia z yogi i capoeiry. Dzieci mogą liczyć na strefy, w których będą mogły zbudować coś z kloców, a także skorzystać z dmuchańców.
  • Na Piotrkowskiej będzie można zobaczyć również zabytkowe samochody, a członkowie stowarzyszenia Classic Cars Łódź zorganizuję konkursy, m.in. w zmianie koła na czas czy rozpoznawaniu części samochodowych poprzez... dotyk.
  • Szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj.

Wycieczki 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

16 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

19 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

21 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

27 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy