URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty

Zdjęcie z artykułu: URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty; fot. UM Łódź - www.uml.lodz.pl
Ilustracja do artykułu URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty

593. urodziny Łodzi będziemy obchodzić w dniach 29-31 lipca. Sprawdźcie wszystkie atrakcje, jakie będą dostępne w tych dniach.

Koncerty w urodziny Łodzi

Urodziny Łodzi 2016 to przede wszystkim solidna dawka muzyki. Czekają nas koncerty wielu świetnych zespołów, m.in. Lady Pank i Enej. Poniżej program (line-up) występów:

Piątek, 29 lipca:

  • godz. 20.00-23.00 - Dwa Sławy, Ten Typ Mes, Gooral; Plac Wolności

Sobota 30 lipca:

  • godz. 18.00-20.30 - Feel, Enej; Manufaktura
  • godz. 21.10-24.00 - Jamal, Lady Pank; Plac Wolności

Szczegółowe informacje o koncertach znajdziecie w naszym oddzielnym materiale: Urodziny Łodzi 2016: SPRAWDŹ PROGRAM [KONCERTY]

Urodziny Łodzi to liczne atrakcje

Tor kartingowy

  • Specjalny tor kartingowy będzie dostępny dla mieszkańców Łodzi w dniach 30-31 lipca (w godz. 12.00-20.00) w Al. Kościuszki (odcinek pomiędzy Radwańską a Żwirki).


Loty balonem

  • To rozrywka dla całej rodziny. Widokowe loty balonami na uwięzi (na wysokość 30 metrów) będą się odbywać wieczorami Balony będą ustawione na pl. Dąbrowskiego i na parkingu przy Atlas Arenie.

Atrakcje na ulicy Piotrkowskiej

  • Na ul. Piotrkowskiej czekają nas plenerowe spektakle Teatru Pinokio, mistrzostwa polski w koszykówce 3x3, zawody baristów, a także animacje dla dzieci. Z kolei Klaudia Budny (finalistka programu „Masterchef”) poprowadzi zajęcia kulinarne (Piotrkowska 217). W ramach urodzin Łodzi na Piotrkowskiej odbywać się będą także pokazy tańca, otwarte zajęcia z yogi i capoeiry. Dzieci mogą liczyć na strefy, w których będą mogły zbudować coś z kloców, a także skorzystać z dmuchańców.
  • Na Piotrkowskiej będzie można zobaczyć również zabytkowe samochody, a członkowie stowarzyszenia Classic Cars Łódź zorganizuję konkursy, m.in. w zmianie koła na czas czy rozpoznawaniu części samochodowych poprzez... dotyk.
  • Szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj.

Wycieczki 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy