Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Zdjęcie z artykułu: Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci; pixabay.com /CC0 fot.kayuli
Ilustracja do artykułu Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Ponad 4 tysiące udostępnień, 28 tysięcy lajków, setki komentarzy - tyle w ciągu dwóch dni zdobył filmik z akcji ratowniczej Michała Mazura i jego kolegów. W poniedziałkową noc uratowali oni przymarzniętego do asfaltu lisa. Zwierzę leżało na ulicy Szczecińskiej w Łodzi.    

Mężczyźni jadąc ulicą Szczecińską na wysokości granicy Łodzi ze Zgierzem zauważyli siedzącego na środku jezdni lisa. Zwierzę nie uciekało, więc wzbudziło to ich podejrzenie. Okazało się, że jego łapki przymarzły do asfaltu. Marcin Mazur okrył go kocem, co pozwoliło na ogrzanie i odklejenie łapek. Akcja została nagrana telefonem komórkowym.


Mężczyźni przewieźli zmarzniętego lisa do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Konstantynowie Łódzkim. Zwierzę było w stanie skrajnego wychłodzenia. We wtorek przewieziony został do powiatowego inspektoratu weterynarii w Pabianicach, gdzie przechodzi kwarantannę. Obserwacja potrwa 21 dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

41 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

41 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

57 min
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 48 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy