Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Zdjęcie z artykułu: Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci; pixabay.com /CC0 fot.kayuli
Ilustracja do artykułu Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Ponad 4 tysiące udostępnień, 28 tysięcy lajków, setki komentarzy - tyle w ciągu dwóch dni zdobył filmik z akcji ratowniczej Michała Mazura i jego kolegów. W poniedziałkową noc uratowali oni przymarzniętego do asfaltu lisa. Zwierzę leżało na ulicy Szczecińskiej w Łodzi.    

Mężczyźni jadąc ulicą Szczecińską na wysokości granicy Łodzi ze Zgierzem zauważyli siedzącego na środku jezdni lisa. Zwierzę nie uciekało, więc wzbudziło to ich podejrzenie. Okazało się, że jego łapki przymarzły do asfaltu. Marcin Mazur okrył go kocem, co pozwoliło na ogrzanie i odklejenie łapek. Akcja została nagrana telefonem komórkowym.


Mężczyźni przewieźli zmarzniętego lisa do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Konstantynowie Łódzkim. Zwierzę było w stanie skrajnego wychłodzenia. We wtorek przewieziony został do powiatowego inspektoratu weterynarii w Pabianicach, gdzie przechodzi kwarantannę. Obserwacja potrwa 21 dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

57 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 22 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy