Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Zdjęcie z artykułu: Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci; pixabay.com /CC0 fot.kayuli
Ilustracja do artykułu Uratowali przymarzniętego do asfaltu lisa, już są bohaterami sieci

Ponad 4 tysiące udostępnień, 28 tysięcy lajków, setki komentarzy - tyle w ciągu dwóch dni zdobył filmik z akcji ratowniczej Michała Mazura i jego kolegów. W poniedziałkową noc uratowali oni przymarzniętego do asfaltu lisa. Zwierzę leżało na ulicy Szczecińskiej w Łodzi.    

Mężczyźni jadąc ulicą Szczecińską na wysokości granicy Łodzi ze Zgierzem zauważyli siedzącego na środku jezdni lisa. Zwierzę nie uciekało, więc wzbudziło to ich podejrzenie. Okazało się, że jego łapki przymarzły do asfaltu. Marcin Mazur okrył go kocem, co pozwoliło na ogrzanie i odklejenie łapek. Akcja została nagrana telefonem komórkowym.


Mężczyźni przewieźli zmarzniętego lisa do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Konstantynowie Łódzkim. Zwierzę było w stanie skrajnego wychłodzenia. We wtorek przewieziony został do powiatowego inspektoratu weterynarii w Pabianicach, gdzie przechodzi kwarantannę. Obserwacja potrwa 21 dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?

19 stycznia 2017, 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.

19 stycznia 2017, 16:10
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy