Ukradli kartę do bankomatu i przemocą wymusili podanie PIN-u. Szuka ich policja [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja 2 Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja!
Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja / Policja Łódź
Ilustracja do artykułu: Ukradli kartę do bankomatu i przemocą wymusili podanie PIN-u. Szuka ich policja [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Okradli, a następnie wymusili przemocą podanie PIN-u do karty płatniczej. Jednego z mężczyzn uchwyciły kamery monitoringu podczas kradzieży pieniędzy. Kojarzycie go?

Policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące rozboju dokonanego w nocy 21 maja 2017 r. w pobliżu sklepu "Kacuś" przy ul. Pomorskiej 185. Sprawcy okradli mężczyznę i przemocą wymusili podanie kodu PIN do karty płatniczej. Jak relacjonuje policja, bezpośrednio po zdarzeniu, za pomocą tej karty, dokonano zakupu na stacji benzynowej, a następnie wypłacono pieniądze z pobliskiego bankomatu.

Policjanci uzyskali z monitoringu zdjęcie mężczyzny dokonującego zakupu i wypłaty.

Czytaj też: Łódź: Ten mężczyzna zaatakował dziewczynkę na tle seksualnym. Kojarzycie go?

 

Osoby będące świadkami zdarzenia lub mogące pomóc w ustaleniu jego sprawcy proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Dochodzenio-Śledczego I Komisariatu KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 26/28 w godzinach 8-16 pod tel. 42 665-48-64, prowadzącym postępowanie 42 665-48-67 lub przez całą dobę z dyżurnym komisariatu pod nr tel. 42 665-14-01 (00).

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

46 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 7 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 24 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 44 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy