Ukradli kartę do bankomatu i przemocą wymusili podanie PIN-u. Szuka ich policja [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja 2 Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja!
Tego mężczyzny poszukuje łódzka policja / Policja Łódź
Ilustracja do artykułu: Ukradli kartę do bankomatu i przemocą wymusili podanie PIN-u. Szuka ich policja [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Okradli, a następnie wymusili przemocą podanie PIN-u do karty płatniczej. Jednego z mężczyzn uchwyciły kamery monitoringu podczas kradzieży pieniędzy. Kojarzycie go?

Policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące rozboju dokonanego w nocy 21 maja 2017 r. w pobliżu sklepu "Kacuś" przy ul. Pomorskiej 185. Sprawcy okradli mężczyznę i przemocą wymusili podanie kodu PIN do karty płatniczej. Jak relacjonuje policja, bezpośrednio po zdarzeniu, za pomocą tej karty, dokonano zakupu na stacji benzynowej, a następnie wypłacono pieniądze z pobliskiego bankomatu.

Policjanci uzyskali z monitoringu zdjęcie mężczyzny dokonującego zakupu i wypłaty.

Czytaj też: Łódź: Ten mężczyzna zaatakował dziewczynkę na tle seksualnym. Kojarzycie go?

 

Osoby będące świadkami zdarzenia lub mogące pomóc w ustaleniu jego sprawcy proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Dochodzenio-Śledczego I Komisariatu KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 26/28 w godzinach 8-16 pod tel. 42 665-48-64, prowadzącym postępowanie 42 665-48-67 lub przez całą dobę z dyżurnym komisariatu pod nr tel. 42 665-14-01 (00).

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

40 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 32 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 3 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 10 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy