Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta Straż pożarna; Archiwum ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta

W porannym pożarze bloku na Batalionów Chłopskich zginęła lokatorka jednego z mieszkań.

Pożar na łódzkiej Retkini wybuchł po godz. 5 na czwartym piętrze. Jak informuje nas dyżurny straży pożarnej w Łodzi, doszczętnie spaliły się dwa pomieszczenia. Śmierć poniosła jedna lokatorka. Na szczęście ewakuacja pozostałych mieszkańców nie była konieczna. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej. Na miejscu są policja i prokurator. Nieznana jest jeszcze przyczyna pożaru.

Czytaj też: PILNE! Ten mężczyzna podejrzany jest o brutalne morderstwo w Łodzi [ZDJĘCIE]. Sąd wydał za nim list gończy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy