Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta Straż pożarna; Archiwum ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Tragiczny pożar na Batalionów Chłopskich w Łodzi. Nie żyje kobieta

W porannym pożarze bloku na Batalionów Chłopskich zginęła lokatorka jednego z mieszkań.

Pożar na łódzkiej Retkini wybuchł po godz. 5 na czwartym piętrze. Jak informuje nas dyżurny straży pożarnej w Łodzi, doszczętnie spaliły się dwa pomieszczenia. Śmierć poniosła jedna lokatorka. Na szczęście ewakuacja pozostałych mieszkańców nie była konieczna. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej. Na miejscu są policja i prokurator. Nieznana jest jeszcze przyczyna pożaru.

Czytaj też: PILNE! Ten mężczyzna podejrzany jest o brutalne morderstwo w Łodzi [ZDJĘCIE]. Sąd wydał za nim list gończy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

14 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

17 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

19 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

25 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy