Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować

Zdjęcie z artykułu: Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować Nastolatkowie wypadli z rowerku wodnego; pixabay.com /CC0 fot. kaboompics
Ilustracja do artykułu Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować

Do tragedii doszło w miniony weekend. Dwoje nastolatków wypadło z rowerku wodnego na zalewie w Drzewicy. 17-letniej dziewczyny nie udało się uratować.

Do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, że nad zalewem w Drzewicy topią się dwie młode osoby. Na miejsce wysłane zostały wszystkie służby ratunkowe. Do poszukiwania 17-latki, która zniknęła pod taflą wody ruszyli płetwonurkowie. W tym czasie policjanci ustalali świadków zdarzenia i jego wstępne okoliczności. Z zebranych informacji wynikało, że dwoje młodych ludzi w wieku 17 i 19 lat, w godzinach popołudniowych, wypożyczyli rowerek wodny i popłynęli nim w kierunku drugiego brzegu zalewu. W pewnym momencie oboje wpadali do wody. Na pomoc ruszył im wędkujący tam mężczyzna, jak się okazało zawodowy żołnierz. Udało mu się wyciągnąć na brzeg 19-latka. Mężczyzna desperacko szukał 17-latki, która zniknęła pod taflą wody, nurkował, jednak nie udało mu się znaleźć nastolatki. Uratowany chłopak trafił do opoczyńskiego szpitala.

Czytaj też: Łódź: Podpalił kolegę i uciekł. Mężczyzna jest w stanie ciężkim i walczy o życie

 

Akcja poszukiwania dziewczyny trwała do godziny 22.00, kiedy to płetwonurkowie odnaleźli jej ciało. Do rodziny tragicznie zmarłej kobiety, zadysponowany został psycholog. Policjanci w ramach prowadzonego dochodzenia będą starali się wyjaśnić w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy