Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować

Zdjęcie z artykułu: Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować Nastolatkowie wypadli z rowerku wodnego; pixabay.com /CC0 fot. kaboompics
Ilustracja do artykułu Tragedia nad zalewem w Drzewicy w woj. łódzkim. Nastolatkowie wpadli do wody, dziewczyny nie udało się uratować

Do tragedii doszło w miniony weekend. Dwoje nastolatków wypadło z rowerku wodnego na zalewie w Drzewicy. 17-letniej dziewczyny nie udało się uratować.

Do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, że nad zalewem w Drzewicy topią się dwie młode osoby. Na miejsce wysłane zostały wszystkie służby ratunkowe. Do poszukiwania 17-latki, która zniknęła pod taflą wody ruszyli płetwonurkowie. W tym czasie policjanci ustalali świadków zdarzenia i jego wstępne okoliczności. Z zebranych informacji wynikało, że dwoje młodych ludzi w wieku 17 i 19 lat, w godzinach popołudniowych, wypożyczyli rowerek wodny i popłynęli nim w kierunku drugiego brzegu zalewu. W pewnym momencie oboje wpadali do wody. Na pomoc ruszył im wędkujący tam mężczyzna, jak się okazało zawodowy żołnierz. Udało mu się wyciągnąć na brzeg 19-latka. Mężczyzna desperacko szukał 17-latki, która zniknęła pod taflą wody, nurkował, jednak nie udało mu się znaleźć nastolatki. Uratowany chłopak trafił do opoczyńskiego szpitala.

Czytaj też: Łódź: Podpalił kolegę i uciekł. Mężczyzna jest w stanie ciężkim i walczy o życie

 

Akcja poszukiwania dziewczyny trwała do godziny 22.00, kiedy to płetwonurkowie odnaleźli jej ciało. Do rodziny tragicznie zmarłej kobiety, zadysponowany został psycholog. Policjanci w ramach prowadzonego dochodzenia będą starali się wyjaśnić w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

39 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 0 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 17 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 37 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy