To nagranie pokazuje, jak okrutni potrafią być nastolatkowie [WIDEO 18+]. Sprawą zajęła się już policja

Na jednym z portali społecznościowych pojawiło się wideo, na którym nastolatkowie znęcają się nad kolegą, ostatecznie zrzucając go z kilku metrów. Chłopak zanosi się od płaczu, ale to ich nie wzrusza. Sprawa trafiła już na policję.

Źródło: wykop.pl

- Dawaj go, dawaj! Czekajcie, bo nagrywam! - krzyczy jeden z chłopców, a dwóch innych próbuje zrzucić kolegę z piętra domku. Chłopak prosi, żeby pozostali mu pomogli, ale nikt nic nie robi. Szarpany i ciągnięty za nogi w końcu zostaje zrzucony z kilku metrów. Nastolatek zanosi się płaczem, ale "koledzy" mówią, że udaje. Takie sceny rozgrywają się na filmiku, który w tym tygodniu pojawił się w jednym z serwisów społecznościowych. Jak się okazuje, zdarzenie miało miejsce w Działoszynie (woj. łódzkie) lub okolicy, a sprawa szybko trafiła na policję. - Wczoraj otrzymaliśmy na skrzynkę mailową film i anonimowe zawiadomienie - potwierdza w rozmowie z ESKA INFO kom. Jacek Karczewski z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. - Dziś rano, w ciągu kilku godzin, ustalono wszystkie pięć osób, które występowały na nagraniu. Również prawny opiekun chłopca, który został zrzucony złożył zawiadomienie - informuje.

Ze względu na okres wakacyjnych wyjazdów, nie ze wszystkimi chłopcami udało się porozmawiać. Jak mówi rzecznik policji, w tej sprawie zostanie wszczęte postępowanie z art. 160 par. 1 kodeksu karnego, mówiącego o narażaniu na niebezpieczeństwo. W zdarzeniu brało udział pięciu chłopców w wieku od 13 do 15 lat. Zebrany materiał dowodowy zostanie skierowany do sądu rodzinnego.

Czytaj też: Sforsowali szybę oraz drzwi portierni i uciekli. Policja szuka 16-letnich wychowanków poprawczaka

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy