Szokujące znalezisko w mięsie z podłódzkiego sklepu. Kurczak z guzami skażony był bakterią Coli i paciorkowcem [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Szokujące znalezisko w mięsie z podłódzkiego sklepu. Kurczak z guzami skażony był bakterią Coli i paciorkowcem [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Można się tylko zastanawiać, ile takiego mięsa trafiło na stoły; archiwum prywatne
Ilustracja do artykułu Szokujące znalezisko w mięsie z podłódzkiego sklepu. Kurczak z guzami skażony był bakterią Coli i paciorkowcem [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Można się tylko zastanawiać, ile takiego mięsa trafiło na stoły. W jednym ze sklepów mięsnych znanej sieci pani Laura natknęła się na kurczaka pokrytego guzami. Spostrzegła to dopiero w domu. Ostrzegamy: wideo dla osób o mocnych żołądkach.

Sytuacja miała miejsce na początku kwietnia. Pani Laura zrobiła zakupy tam, gdzie zwykle. O tym, że z mięsem jest coś nie tak przekonała się dopiero w domu. - Planując rosół na niedzielę wyjęłam wszystkie zakupy z torby. Położyłam kurę na blacie i moim oczom ukazały się, przy części grzbietowej, trzy guzy. Zaczęłam się zastanawiać, jak taki drób mógł w ogóle trafić do sklepu - mówi Laura Aiteka-Odus.

Kobieta zgłosiła sprawę do Sanepidu, równolegle oddała też mięso do innego laboratorium. Wyniki wykazały, że kurczak był skażony bakterią E. Coli i paciorkowcem.

ZOBACZ: Nocna eksplozja w barze z kurczakami na Rzgowskiej [ZDJĘCIA]. Straż pożarna wyklucza wybuch gazu

Takie mięso nie powinno trafić na półkę sklepową - przyznaje Jacek Tyrankiewicz, powiatowy lekarz weterynarii. - Gdyby tego było dosyć dużo mogłaby wystąpić biegunka, nieżyt przewodu pokarmowego, w każdym razie na pewno kłopoty zdrowotne  - opisuje.

Właściciel sklepu odmówił komentarza w tej sprawie. Mięso trafiło do hurtowni w Łodzi z ubojni w Ostrowie Wielkopolskim.Stamtąd następnie zostało rozwiezione po sklepach w województwie łódzkim.

Zobaczcie materiał WIDEO NOWA TV 24 GODZINY:

 

ZOBACZ: Szokujące wydarzenia w łódzkim przedszkolu specjalistycznym. Fizjoterapeuta oskarżony o spowodowanie obrażeń u 7-latka

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Nowości Muzyczne 2018: Little Mix i Robin Schulz w New Music Friday w Radiu ESKA!

Nowości Muzyczne 2018: Little Mix i Robin Schulz w New Music Friday w Radiu ESKA!

Wakacje 2018 oficjalnie rozpoczęte! Świętować można słuchając nowości, które pojawiły się w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! 

13 min
Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?

Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?

Sam raper powiedział, że klip jest dla niego "kamieniem milowym". Na ESKA.pl wyjaśniamy, na czym polega przełomowość teledysku do utworu Wow Bedoesa.

26 min
Przebojowe Opole 2018 - Alvaro Soler, Michał Szczygieł i inni. Kto wystąpi w Opolu?

Przebojowe Opole 2018 - Alvaro Soler, Michał Szczygieł i inni. Kto wystąpi w Opolu?

Przebojowe Opole 2018 to muzyczne święto dla wszystkich słuchaczy! Kto wystąpi 22 czerwca? Listę gwiazd podrzucamy na ESKA.pl!

59 min
Polska - Kolumbia 24.06.2018: STATYSTYKI. Kto jest faworytem?

Polska - Kolumbia 24.06.2018: STATYSTYKI. Kto jest faworytem?

Statystyki przed meczem Polska - Kolumbia 24 czerwca wskazują na niewielką przewagę jednej z drużyn. Na ESKA.pl prezentujemy dane przed drugim spotkaniem Biało-Czerwonych na Mundialu 2018.

1 godz. 16 min.

POKAŻ SWÓJ TALENT I WYGRAJ 20 000 ZŁ!Akcja partnerska
Ładuję newsy